Başkentray Ne Zamana Kadar Bedava Olacak? Bilet Fiyatları Ne Kadar? Ankarakart ile Binilir Mi?

12 Nisan 2018 tarihi itibari ile Ankara'da Başkentray hizmete girdi. Peki başkentray ne zaman kadar ücretsiz olacak? Başkentray öğrenci ve tam bilet fiyatı ne kadar, Ankarakart ile başkentray'a binilir mi? Başkentray güzergahları nereler?

Başkentray Ne Zamana Kadar Bedava Olacak? Bilet Fiyatları Ne Kadar? Ankarakart ile Binilir Mi?

Başkentte trafiğin çözülmesi ve yolcuların bir noktadan diğer bir noktaya hızlı bir şekilde taşınabilmesi için hem yer altı hemde yer üstünde çalışmalar yapılmaya devam ederken pek çok noktaya tren rayları döşendi ve Ankaralıların merak ile beklediği Başkentray sonunda hizmete girdi.

Buna göre Başkentray 12 Nisan 2018 saat: 11.00 itibari ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın katılımı ile seferlere başladı. Peki Başkentray ne zamana kadar ücretsiz olacak? Başkentray öğrenci ve tam bilet fiyatları ne kadar? Ankarakart ile Başkentray'a binilir mi?

BAŞKENTRAY TÜM DETAYLARI

Başkentray 12 Nisan 2018 tarihi itibari ile hizmete girdi. Peki Başkentray ne zamana kadar ücretsiz olacak? Buna göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklama ile Başkentray'ın 23 Nisan dahil olmak üzere bu tarihe kadar ücretsiz olacağı belirtildi. İlk aşamalarda tren 15 dakikada bir kalkacak ve daha sonra yolcuların alışması, yolcu sayısının artması ile seferler 5 dakikaya kadar kısaltılacak.

Başkentray'a Ankarakart ile binilir mi? Bilet fiyatları nedir? Buna göre Başkentray'a Ankarakart ile binebilirsiniz normal tarifler gibi öğrenci 1.75 TL ve tam 2.5 TL olacak. Başkentray güzergahı ise Sincan ile Kayaş arasında olacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE