Başkan Erdoğan Bakan Soylu'nun İstifasını Kabul Etmedi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İletişim Başkanlığından son dakika açıklaması geldi. Buna göre Süleyman Soylunun sosyal medya üzerinden istifa açıklamasına dair bir açıklama yapacaklarını ifade etti.

Başkan Erdoğan Bakan Soylu'nun İstifasını Kabul Etmedi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İletişim Başkanlığından son dakika açıklaması geldi. Süleyman Soylunun sosyal medya üzerinden istifa açıklamasına dair bir açıklama yapacaklarını ifade etti.

Erdoğan Soylu'nun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifasını kabul etmeyeceği açıklaması geldi. Gazeteci Hadi Özışık bakan Soylu'nun İstanbul'da Başkan Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştireceğini TGRT televizyonlarından açıkladı.

12 Nisan akşam saatlerinde gelen son dakika açıklamalarının ardından gözler yeni bir gelişmeye kilitlendi. Süleyman Soylu Sosyal Medya üzerinden yapılan açıklamada 11 Nisan günü sokağa çıkma yasağı ile ilgili görüntüler sonrası sosyal medya üzerinden açıklamasından sonra istifa kararı aldığı yönündeki kararın detayları belli oldu.

CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANDAN AÇIKLAMA;

Süleyman Soylu'nun istifasının kabul etmediği açıklandı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklama da görevine devam edecektir yönünde oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020, 00:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE