Başkan Erdoğan Bakan Soylu'nun İstifasını Kabul Etmedi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İletişim Başkanlığından son dakika açıklaması geldi. Buna göre Süleyman Soylunun sosyal medya üzerinden istifa açıklamasına dair bir açıklama yapacaklarını ifade etti.

Başkan Erdoğan Bakan Soylu'nun İstifasını Kabul Etmedi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İletişim Başkanlığından son dakika açıklaması geldi. Süleyman Soylunun sosyal medya üzerinden istifa açıklamasına dair bir açıklama yapacaklarını ifade etti.

Erdoğan Soylu'nun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifasını kabul etmeyeceği açıklaması geldi. Gazeteci Hadi Özışık bakan Soylu'nun İstanbul'da Başkan Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştireceğini TGRT televizyonlarından açıkladı.

12 Nisan akşam saatlerinde gelen son dakika açıklamalarının ardından gözler yeni bir gelişmeye kilitlendi. Süleyman Soylu Sosyal Medya üzerinden yapılan açıklamada 11 Nisan günü sokağa çıkma yasağı ile ilgili görüntüler sonrası sosyal medya üzerinden açıklamasından sonra istifa kararı aldığı yönündeki kararın detayları belli oldu.

CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANDAN AÇIKLAMA;

Süleyman Soylu'nun istifasının kabul etmediği açıklandı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklama da görevine devam edecektir yönünde oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020, 00:06
YORUM EKLE