Başbakandan KHK Açıklaması Geldi!

Son Başbakan Binali Yıldırım gündeme dair açıklamalarda bulundu. Başbakan Yıldırım yeni KHK'ların gelmeye devam edeceğini açıkladı. Peki Yıldırım açıklamalarının detaylarında nelere yer verdi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Başbakandan KHK Açıklaması Geldi!

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım yeni Kanun Hükmünde Kararnamelerin gelmeye devam edeceğini duyurdu. 477 sayılı uyum Kanun Hükmünde Kararnamesi geçtiğimiz günlerde yayımlanmıştı ve bu Kanun Hükmünde Kararnamenin yayımlanmasının ardından Başbakan Binali Yıldırım Yeni Kanun Hükmünde Kararnamelerin gelmeye devam edeceğini duyurdu. Peki Başbakan Binali Yıldırım açıklamalarının devamında neler söyledi? Konuşmalarının ayrıntılarında neler vardı?

İŞTE DETAYLAR

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım bazı açıklamalar yaptı ve gündemi değerlendirerek kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Başbakan Binali Yıldırım 477 sayılı uyum Kanun Hükmünde Kararnamesinin geçtiğimiz günlerde yayımlandığını ve bu Kanun Hükmünde Kararnamenin son olmadığını yeni Kanun Hükmünde Kararnamelerin gelmeye devam edeceğini söyledi. Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım sözlerine şu şekilde devam etti: Kanun Hükmünde Kararnamelerin çıkmaya devam edeceğini ve yarın yeni bir Kanun Hükmünde Kararnamenin daha Resmi Gazetede yayımlanacağını, yarın yeni bir Kanun Hükmünde Kararnamenin çıkacağını ve Pazartesi günü yeni kabinenin duyurulacağını ve aynı zamanda Olağanüstü Halinde Pazartesi günü son bulacağını açıkladı.

YORUM EKLE