Bakanlık İŞKUR Personel Alımı Sonuçlarını Neden Açıklamadı?

İŞKUR personel alımı başvurusu biteli 1 aydan fazla süre oldu. Ancak ne Bakanlık ne de İŞKUR sonuçlar ile ilgili bir açıklama yapmadı. İşe alınmayı beklene adaylar Bakanlık veya İŞKUR'dan sonuçları açıklamasını istiyor.

Bakanlık İŞKUR Personel Alımı Sonuçlarını Neden Açıklamadı?

Türkiye İş Kurumu bünyesinde çalışmak üzere başvuru yapan adaylar merakları heyecanla bekliyor. İş ve meslek danışmanı ile büro personeli pozisyonları için alım yapacak olan Türkiye İş Kurumu halen daha bir açıklama yapmadı.

İŞKUR personel alımları 25 Haziran - 4 Temmuz arasında yapıldı. Yani biteli oldukça uzun bir süre oldu. Başvurular ile 1141 iş ve meslek danışmanı, 1078 büro personeli alınacaktı. Başvuruların tamamlanmasının ardından 1 aydan fazla süre oldu. Adaylar ise halen daha sonuçların neden açıklanmadığını bilmiyor.

BAKANLIK MI? İŞKUR MU? AÇIKLAYACAK

Personel alımı sonuçlarının çok muhtemelen İŞKUR tarafından açıklanması bekleniyor. Adaylar için kimin açıkladığının bir önemi yok.

Önemli olan bir önce açıklanması, buradan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk ve Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne çağrı yapalım ve binlerce insanın bu açıklamayı beklediğini hatırlatalım.

AÇIKLANDIĞINDA HABERDAR OLMA:

Sonuçlar açıklandığında haberdar olmak istermisiniz. Bunun için İşin Olsa Mobil Uygulamasını telefonunuza indirerek sonuçlar açıklandığında anında haberdar olabilirsiniz. İşin Olsa Mobil Uygulaması için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 10:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
üniversiteli
üniversiteli - 2 yıl Önce

artık hayırlısıyla açıklansın artık.insanları bekletmemek gerekir.

Salih gündüz
Salih gündüz - 2 yıl Önce

Atanamayan binlerce işsiz imd arkadaşlarımızı 5 yıldır mağdur edilenlerin sesi olan işin olsa sesimizi duyuran şükranlarımızı sunarız..

Salih gündüz
Salih gündüz - 2 yıl Önce

Acaba bu atamalar iptal mı edilecek kolay kolay atama vermezler,, işsiz imd arkadaşlarımıza tekrar senelerce süründürecekler mi yine??

Emre
Emre - 2 yıl Önce

CİMER'e şikayet edin.

zerrin
zerrin - 2 yıl Önce

yeter artık be yordunuz ama bizi beklemekten yorulduk sizin keyfinizi mi bekleyeceğiz dalga mı geciyorsunuz milletle bakanlar yetkililer uyumayın

Salih gündüz
Salih gündüz - 2 yıl Önce

Acaba bu atamalar iptal mı edilecek kolay kolay atama vermezler sanki,,işsiz imd arkadaşlarımıza tekrar senelerce süründürecekler mi yine??

Salih gündüz
Salih gündüz - 2 yıl Önce

Bakanlık atanamayan işsizz imd arkaşlarımızın atamaları yapmasını dileriz.. masraf edilmiş imd sertifikasını aldıkları halde senelerce atamaları yapılmadı lütfen işin olsa sesimizi duyurmaya devam etmesi dileğiyle tşklerr işin olsa. Com'a..

Cesars
Cesars - 2 yıl Önce

Cemaatci torpillileri bir alsınlar sonra sıra size gelir kalırsa tabi. Hala bekleyen var yani Allah akıl fikir versin seçim yatırmıydı onlar unutuldu gitti.bırakın unutun devleti özelde iş bulabilirseniz çalışın ben ü üni mezunuyum ben umudu kestim bence boş hayalleri bırakın.