Bakan Soylu, Polis Alımları İçin Önemli Açıklama Yaptı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün katılmış olduğu bir programda polis alımları ile ilgili önemli açıklama yaptı. Emniyet Genel Müdürlüğü polis alımlarında son gelişmeler haberimizde..

Bakan Soylu, Polis Alımları İçin Önemli Açıklama Yaptı!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere polis alımları için önemli bir açıklama geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Dünya Trafik Mağdurları Anma Gününe katıldı. Burada bir çok konuda önemli açıklamalar yaptı.

Bakan Soylu, polis alımları konusunda yaptığı açıklamalarda 2018 yılında 3 Bin 500 trafik polisi alımı yapıldığını aktardı. Aralık ayında mezun olacak olan polis memurlarından Bin 500 kişi trafik polisi olarak göreve başlayacağı belirtildi.

Bilindiği gibi 2019 yılında toplamda 25 Bin polis alımı daha yapılacak. Emniyet Genel Müdürlüğüne farklı eğitim düzeylerinde farklı branşlardaki alımlarda kazanan adaylar arasından trafik polisi branşı olarak görev verilmesi bekleniyor.

Yeni gelişmeler açıklanır açıklanmaz işin olsa ekibi olarak adaylara duyuracağız. Bunun için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 21:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Enes keskin
Enes keskin - 2 yıl Önce

kolpaenes2323@gmail.com

EEE
EEE @Enes keskin - 2 yıl Önce

YANİ

Enes keskin
Enes keskin - 2 yıl Önce

2019 mezunları yararlanacaklarmı

mehmet güneş
mehmet güneş - 2 yıl Önce

ben.12..yıldır akparti teşkilatı yim okadar hizmet etim ama simdi iş bulamıyorum iş ariyorum iş bulamıyorum allah rizasi için yardimci olun ben işsizlikten kahr oluyorum carsizim herkes benimle alayı ediyor iş bulamıyorum diye

ayşe
ayşe - 2 yıl Önce

yaş sınırı 35 olsun.lütfen...