Bakan Naci Ağbal'ın Sözleri Ayrılık Sinyali mi? Helallik İstedi !

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta katıldığı Teşkilat Buluşması'nda yaptığı konuşmada akıllarda soru işaretleri bıraktı. Konuşması sırasında helallik isteyen Ağbal'ın konuşmaları veda sinyali olabilir mi? Bakan Ağbal Gidiyor mu? İşte tüm ayrıntılar haberimizde...

Bakan Naci Ağbal'ın Sözleri Ayrılık Sinyali mi? Helallik İstedi !

AK Parti Bayburt İl Başkanlığı tarafından Şair Zihni Kültür Merkezi'nde düzenlenen Teşkilat Buluşması'na katılan Maliye Bakanı Naci Ağbal yaptığı konuşmada dikkatleri üzerine çekti. Bakan Ağbal yaptığı açıklamalarda helallik istedi.
Herşeyin hakça ve kurallara uygun olarak yapılması için hassas davranarak bu konuyu önemsediğini ve bu süreçte bunların olması için çaba gösterdiğini belirten Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Sayın Cumhurbaşkanımız bize her zaman söyler. Garibin, fakirin, hastanın duası her şeyden daha üstün. AK Parti bugünlere geldiyse hep bu dualar sayesinde gelmiştir. Onun için daha fazla dua edeceğiz." dedi.

VEDA MI EDİYOR?

Katıldığı Teşkilat Buluşması'nda çeşitli açıklamalar yapan Ağbal, ramazan ayının maneviyatına ve önemine değinerek 16 yıldır ülkenin gelişme sürecinden bahsetti. Ardından yaptığı konuşmada; "Her şeyin hakça yapılması, kurallara uygun olması her zaman önemsediğim şeyler. Bu süreçte bunların olması için azami gayret gösterdim. Sayın Cumhurbaşkanımız bize her zaman söyler. Garibin, fakirin, hastanın duası her şeyden daha üstün. AK Parti bugünlere geldiyse hep bu dualar sayesinde gelmiştir. Onun için daha fazla dua edeceğiz. Bu süreç içerisinde bilmeden, istemeyerek kırdığım bütün kardeşlerimden helallik istiyorum. Bunları söylerken Bayburt'la ilişkimiz hiç eksilmeden devam edecek, buradayız, sizlerle beraberiz." dedi.

Yaptığı konuşmanın ardından dinleyicilerin aklında bu konuşmanın bir veda niteliği olup olmadığı şeklinde soru işaretleri oluştu. Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın ilerleyen günlerde bu sorulara yönelik açıklayıcı konuşma yapması bekleniyor.

İŞİNOLSA.COM

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 21:49

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE