Bakan Müjdeledi! Taşeron İşçilerine İyi Haber 2 Alternatif Hazırlandı Kadro Verilecek

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü taşeron işçilerine müjdeli haber vererek 2 alternatifin hazırlandığını ve bunlardan birisinin seçileceğini duyurdu.

Bakan Müjdeledi! Taşeron İşçilerine İyi Haber 2 Alternatif Hazırlandı Kadro Verilecek

Ülkemizde bir milyona yakın taşeron işçisi kamuya atanmak istiyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz seneden beri hükümet taşeron işçilere kadro verilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak bir türlü taşeron işçilerine kadro müjdesi verilememişti.

Taşeron işçilere kadro konusunun bakanlar kurulunda konuşulacağının duyurulması ile tavkimin planlanması beklenmekteydi. Kadroların ne zaman verileceği beklenirken sonunda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'den müjdeli haber geldi. Buna göre taşerona kadro geliyor.

2 ALTERNATİF HAZIRLANDI!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından yapılan açıklama ile taşeron işçilere kadro verilmesi için iki alternatifin hazırlandığı ve bu konunun bakanlar kurulunda görüşülerek taşerona kadro verilmesi için uygun bulunan yolun seçileceği ve seçilen yola göre çalışmaların yapılacağı belirtildi.

Peki taşeron işçiler için belirlenmiş olan alternatif yollar nelerdir? Bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi ve Bakan Faruk Özlü'de 2 alternatif yol hakkında her hangi bir bilgi vermedi.

KADRO NE ZAMAN VERİLECEK

Bakanlar kurulu görüşmesinde taşeron işçilerine kadro verilmesi konusu görüşülecek ve belirlenmiş olan 2 alternatif yoldan uygun olanı seçilerek taşerona kadro için çalışmalar yapılacak. Taşeron işçilerine bu sene kadronun verilmesi bekleniyor ancak kadronun ne zaman verileceği şu an için net belli değil.

TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
şahin01
şahin01 - 3 yıl Önce

taş atıp kolunuzmu yorulduda kadro vermiyorlar diye yırtınıyorsunuz biraz sabr edin...4 yıllık diploma alanlar ne yapsın...

Gerzek
Gerzek @şahin01 - 3 yıl Önce

Oy verdik çare olalar vermedi ki kadrolu 23 yemek parası yol parası 4000 b
in aylık ala

taseron
taseron - 3 yıl Önce

Yeni yalanlar cikiyo ortaya galiba

umut
umut - 3 yıl Önce

bakalım alt tabakanın heyecağını olan umut ne kadar sürecek

dadaş
dadaş @umut - 3 yıl Önce

cok beklersiz))))

terbiyesiz adam
terbiyesiz adam - 3 yıl Önce

KADRO vercegim demiyo 2 alternatif diyo sikintili abi umutsuz vaka

KÖLE
KÖLE - 3 yıl Önce

TAMAM BU İ ALTERNATİF KONUSU DA 2019 A KADAR SÜRER OYALAMA TAKTİĞİ

Köle
Köle - 3 yıl Önce

Kadro vereceklerdi sözde şimdide 2. Alternetif diye bisey zırvalamışlar...yalan

Taseron
Taseron - 3 yıl Önce

Taseronla yıllarca akp oyuncak etti başka işlerı kalmadı kadro verilecek verilmeyecek sizler koltuklarınızi saglama alında taşeron kadro almış almamış umrunuzda degıl akp başımızdan gidin istemiyoruz sızi asgari ücret sizin olsun cerez parası yapıp yersiniz nerde ahmet davutoglu kadromuzu vermiş olsaydı

asıl iş
asıl iş - 3 yıl Önce

neden bu kadar uzadı neden asıl işte çalışan kadrolu değil biz kadrolu ne yapıyorsa bizde fazlasıyla yapıyoruz ve onların yaşı 60 4000 TL yakın maaş alıyor ama çalışmıyor neden bunlar hala çalışıyor bunları emekli edip bizi kadroya neden almıyorsunuz tşk ederim.

burada bile hain çokken
burada bile hain çokken @asıl iş - 3 yıl Önce

burada bile senin fazla maaş almanı çekemeyen hainler varken bu nasıl olsun bunlar istiyorki işçiler ezilsin hakir görülsün başka dertleri yok bunların kadro bunların olsun bize eşit ücret ve haklar verilsin yeter