Askerlik Şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı 2018 Ne Zaman Yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı askerlik ve KPSS şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH 2018 alımları ne zaman yapılacak? Net tarih belli oldu mu?

Askerlik Şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı 2018 Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığına bağlanan ve görevlerine devam etmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için rütbeli askeri personel alımları gerçekleştirmekte olup ilgili alım ilanları asayiş sınıfı, lojistik sınıfı ve Jandarma Özel Harekat JÖH sınıfında yapılmaktadır.

En son Jandarma Özel Harekat JÖH geçtiğimiz 2017 yılında yapıldı ve halen kamuoyuna alım ilanı duyurulmadı. Peki 2018 Jandarma Özel Harekat JÖH alımları ne zaman yapılacak? Alım ilanının ne zaman yayımlanacağına ilişkin her hangi bir tarih duyuruldu mu? İşin Olsa ekibi olarak tüm detayları sizlere aktarıyoruz.

JÖH 2018 ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Jandarma Genel Komutanlığı bundan önceki alımlarını çok sık yapardı öyle ki geçen sene alım ilanlarının birisi bittiğinde hemen ertesi gün diğer ilan kamuoyuna duyurulmaktaydı. Ancak uzun süredir yoğun rağbetin olduğu Jandarma Özel Harekat JÖH sınıfı için duyuru yapılmadı.

Buna göre bu sene açıkların kapatılması için Jandarma Özel Harekat JÖH sınıfına askeri personel alımı yapılacağı beklenmektedir. Fakat henüz tarih kamuoyuna duyurulmadı. JÖH 2018 yılı alımına ilişkin duyuru yapıldığında www.isinolsa.com ekibi olarak detayları sizlere aktaracağız. Resmi sitemizi, sosyal medya hesaplarımızı ve mobil uygulamamızı takip ederek alım ilanı yayımlandığında ilk siz haberdar olabilirsiniz.

TÜM ASKERİ PERSONEL İLANLARI BURADA

İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMAMIZ GÜNCELLENDİ!

YORUM EKLE
YORUMLAR
hjjkgjddgdfmn
hjjkgjddgdfmn - 5 yıl Önce

sahtekarkılık yapıp milleti buraya çekmekteler bir sietede çıksınn doğru bir şekilde açıklama yapsalar şaşırırdım böyle yaparak milletin hakkına girmeyin

Yakup
Yakup - 5 yıl Önce

Ne zaman olacak jöh alımı ?

—-
—- - 5 yıl Önce

Siz bu şekilde başlık atarak milletle dalgamı geçiyorsunuz ???

Osman
Osman - 4 yıl Önce

Orta okul mezunlari girebilecekmi

emine
emine - 5 yıl Önce

kps şartı varmı

Cemil
Cemil - 4 yıl Önce

Bi tarih belirlenmesini bekliyoruz

Mithat
Mithat - 5 yıl Önce

Olsa keşke

yasain
yasain - 4 yıl Önce

jöh alımı yapılacakmı