Antalya Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde Çalışanlara Zam Açıklaması

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlendikten sonra belediye çalışanları başta olmak üzere taşeron işçilere yapılan zammın ardından Hak İş Başkanı Arslan konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamaları derleyerek haberimize yansıttık.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde Çalışanlara Zam Açıklaması

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen zam oranları konusunda belediye bünyesinde tekrardan bir düzenleme geldi. Gelen düzenlemenin ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesindee çalışan taşeron işçiler başta olmak üzere belediye çalışanları yapılan düzenlemenin ardından zamlı bir şekilde maaşlarını alabilidirler. Yapılan zammın ardından kamuoyuna açıklamalarda bulunan Antayla Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel; söz konusu zamla ilgili olarak konuşmasında işçi kardeşlerime her ay seyyanen net olarak 350 lira artış sağlayacağını vurgulayarak açıklamalarda bulundu.

Hak İş Başkanından Açıklama

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel kamuoyuna yapmış olduğu açıklamalardan sonra bu konuya ilişkin olarak Hak İş Sendikası Başkanı Mahmut Arslan'dan bu konuyla ilgili açıklama geldi. Yapmış olduğu konuşmada Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Menderes Türel'in yapmış olduğu zam konuşması hakkında teşekkürlerini ileterek kendi bünyelerince Hak İş olarak talep etmiş oldukları enflasyon oranı zam talebini yineleyerek kamuoyu açıklamlarını bitirdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 11:40
YORUM EKLE