Akşener Duyurdu! Tüm Gençlere İş Bulunacak İşi Olmayanlara İşsizlik Maaşı Verilecek

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerde aday olarak bilinen Merak Akşener tüm gençlere iş bulunacağı açıklamasını yaparak iş bulamayan gençlere işsizlik maaşı verileceğini duyurdu.

Akşener Duyurdu! Tüm Gençlere İş Bulunacak İşi Olmayanlara İşsizlik Maaşı Verilecek

Türkiye 24 Haziran 2018 tarihimde erken seçime gidecek. Bu tarihte milyonlarca seçmen hem milletvekili seçimi hemde Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanacaktır. Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüksek oy alması muhtemel adaylardan bir tanesi olarak bilinen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Türkiye'nin dört bir yanında çalışmalar yapmaya başladı.

Yaptığı konuşmalarda ve sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar ile sıklıkla gündeme gelmekte olmakta olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün yine büyük bir vaat ile kamuoyunun karşısına çıktı ve tüm gençlere iş bulunacağını belirtti.

''TÜM GENÇLERE İŞ BULACAĞIM''

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 100 Bin İmza Mesajı Mersin'de İYİ Partililer ile bir araya gelerek önemli konuları görüştü. Yaptığı açıklamasında Mersin'de yaşayan 200 bin Suriyeli ile 2019 yılında Suriye'de iftar açacaklarını belirten Meral Akşener yine tüm gençlere iş bulacağını ve iş bulunamayan gençlere işsizlik maaşının bağlanacağı duyuruldu.

Bu açıklaması ile pek çok gencin alkışını alan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 24 Haziran 2018 tarihine kadar Türkiye'nin dört bir yanında yeni görüşmeler ve seçmenler ile bir araya gelmesi beklenmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat akas
Murat akas - 1 yıl Önce

Kim çalışacak ozaman

Ayşe
Ayşe - 1 yıl Önce

Bedelli çıksın