Aksaray Belediyesi Tak Maskeni Tak Klibi ile Vatandaşları Uyardı!

Koronavirüs vakaların önüne geçmek için önemli bir kural var. "Maske" Aksaray Belediyesi bu gerçekten yola çıkarak Belediye Personeli tarafından sözleri ve çekimleri tamamlanan Tak maskeni tak klibi beğenildi. İşte klip

Aksaray Belediyesi Tak Maskeni Tak Klibi ile Vatandaşları Uyardı!

Aksaray Belediyesi koronavirüs tebliğlerinde maske uyarısı için rap şarkısı yaptı.

Aksaray Belediyesi'nin yeni tip koronavirüs covid 19 un önüne geçmek amacıyla çareyi rap şarkısı ile uyarıda buldu. Aksaray Belediyesinin "tak maskeni tak" rap şarkısı sosyal medya üzerinden hızla yayıldı: Belediye personeli tarafından sözlerinin yazıldığı  personel tarafından çekmleri tamamlanan rap şarkısının için Aksaray Belediye Başkanı Enver Dinçer bir açıklama yaptı.

MASKEYE ÖZENDİRMEK İÇİN BELEDİYE RAP KLİBİ ÇEKTİ

Belediye Başkanı Dinçer açıklamasında koronavirüs vakalarının artışına dikkat çekmek ve vatandaşların maske kuralına daha çok özendirmek amacıyla bir şarkı hazırlandığını gençlere maske takma özendirmek istediklerini ve vatandaşların maske takmalı konusunda uyarılarda bulunduklarını ifade etti. Belediye olarak hem maske ürettiklerini ve ücretsiz maske dağıtım gerçekleştirdiklerini açıklayan Başkan Dinçer " Maskelerimizi takalım. İhtiyaç olmadıkça sokaklara ve kalabalık mekanlara çıkmayalım. Kurallara uyalım" dedi.

AKSARAY BELEDİYESİ TAK MASKENİ TAK KLİBİ

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2020, 21:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Br
Br - 3 yıl Önce

Keşke personel alın sonuçlarını da açıklasalar