Ağustos’ta Sigaraya Yine Zam Geldi

Sigara tiryakilerini üzecek gelişme meydana geldi.Sigaraya Ağustos ayında yine zam geldi.Son zamlarla birlikte yeni sigara fiyatları ve gelişmeler haberimizdedir.

Ağustos’ta Sigaraya Yine Zam Geldi

Ağustos’ta Sigaraya Yine Zam Geldi

Sigara ve alkollü içeceklere bu yıl içerisinde ilk vergi zammı ocak ayında gelmiş daha sonra da temmuz ayı başında ikinci vergi zammı bu iki kalem ürünlerine uygulanmıştı. Bugün gündemde oldukça yoğun elen alınan konulardan biri de sigaraya yapılan bu yılki üçüncü zam konusundaoldu. Birçok kişi tarafından tüketilen markalara 3 Ağustos 2019 tarihinden itibaren yeni zam uygulanması gündemde yer aldı. ÖTV artışını öne süren bu iddialara göre sigara fiyatlarına üçüncü zam kapıda görünüyor. Buna göre markalara ait sigaralarda yarından itibaren raflarda yerini alacak fiyatlar şu şekilde olacak.

Ağustos Güncel Sigara Fiyatları

BAT Türkiye tarafından yapılan açıklamada ilgili markaların satışını gerçekleştiren yerlere gönderilen yeni fiyat listesinde sigara fiyatlarına 3 TL 'ye kadar zam uygulandığı dikkatleri çekti. Zam gelen sigara markaları ise Kent,Samsun,Viceroy, PallMall, Maltepe ve Tekel olarak yer aldı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE