Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 200 Şoför Alımı Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü alım yaptığı 200 şoför sonuçlarını kamuoyuna duyurdu.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 200 Şoför Alımı Sonuçları Açıklandı
Adalet Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü yıl içerisinde personel alımı yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yapılan açıklama ile CTE personel alımı yapacağını duyurmuştu.

Başvuru yapan adaylar ön başvurunun ardından Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu sınava adaylar 11 Ocak 2017 tarihinde girdi. Sınavda başarılı olan adaylar ise 13 Şubat 2017 tarihinde mülakata alındı. Mülakattan da başarılı olan adaylar Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde karolu şoför olmaya hak kazandı.

Adalet Bakanlığı Duyurusu

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün alım yapacağı 200 kadrolu şoförler aşağıda verilmiş olan kurumlarda istihdam edecek olup hangi kurum kaç şoför alımı yapacağı da belirtilmiştir.

Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu 50, Antalya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 10, Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu 45, Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 10, Denizli D Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 10, Düzce T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 5, Hatay Açık Ceza İnfaz Kurumu 10, İzmir Açık Ceza İnfaz Kurumu 50, Manisa T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 10

Yayımlanmış olan şoför pozisyonuna atanan adaylar gereken belgeleri öğrenerek atanmış oldukları Ceza İnfaz Kurumlarına belgelerini iletmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar illerinin CTE sitesine girebilir.

www.ankara.adalet.gov.tr
www.izmir.adalet.gov.tr
www.sehirismi.adalet.gov.tr

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE