Adalet Bakanlığı 2017 Yılında İnfaz Koruma Memuru Alacak

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yaptığı açıklamasında 20174 yılında infaz ve koruma memuru alımı yapacaklarını duyurmuştu.

Adalet Bakanlığı 2017 Yılında İnfaz Koruma Memuru Alacak
Adalet Bakanlığı her sene on binlerce personel alımı gerçekleştirmekte olup bu sene de Adalet Bakanlığının yine binlerce personel alımı gerçekleştirmesi beklenmektedir. Bilindiği gibi bu sene Adalet Bakanlığının toplam 16 bin kişilik alım yapacağına ilişkin ifadeler bulunmaktadır.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ önce ki aylarda yaptığı açıklamasında Adalet Bakanlığı bünyesinde istihdam etmek isteyen personel adaylarına müjdeli haberler vererek atamalar ve personel alımları hakkında müjdeleyici nitelikte pek çok duyuru yapmıştı.

İNFAZ KORUMA MEMURU ALINACAK

Buna göre Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, hakim ve savcı alımlarından hariç olmak üzere kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere infaz ve koruma memuru pozisyonu için de personel alımı yapacaklarını duyurmuştu. Buna göre 2017 yılında Adalet Bakanlığının infaz ve koruma memuru alımı yapması bekleniyor.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ infaz ve koruma memuru alımı yapılacağını müjdelemişti. Peki infaz ve koruma memuru alımına ilişkin her hangi bir duyuru var mı? Alımlar ne zaman yapılacak.

Adalet Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitelerinde şu anda infaz ve koruma memuru alımına ilişkin her hangi bir bildiri bulunmamaktadır. Ancak 2017 yılı içerisinde Adalet Bakanlığının infaz ve koruma memuru alımı yapması beklemektedir. Alıma ilişkin duyuru yapıldığında sizleri bilgilendireceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hande
Hande - 4 yıl Önce

Alın artık ne olur alın sıralamaya takılmadan insAllah bu yıl Bı yere gırerım insAllah nasıp et Allahım nasip et

özkan
özkan @Hande - 3 yıl Önce

Valla bin pişman olursunuz ikm ye gelmeyin çok mecbur olmayan artık başka bişey olmaz diyorsanız ikm ye gelin bayanlara özellikle ikm de çok berbat şahsen tanıdıklarımdan kimsenin gelmesini istemem.

serkan
serkan - 4 yıl Önce

Mart ayında alım olacak dendi yalan çıktı. Bu hükümete güvenilmez.

tatar59
tatar59 - 4 yıl Önce

alım olcakta ne zaman ?

Elif
Elif - 3 yıl Önce

Alim hakinda aciklama yapan bakan peki daha sonra ne zaman alinacagi hakinda hic bir bilgi alinmadi neden alinacaksa ne zamn qalinacak

ali
ali - 4 yıl Önce

yaş şartını 35 yapın lütfen

elif
elif - 4 yıl Önce

Sizce yine uzmanlarimi alcaklar

.
. - 3 yıl Önce

Sekizinci ay oldu hala alım yok , müjdeli haber bekliyoruz