A 101 Aktüel Ürünler (7 Kasım Perşembe)

Her hafta olduğu gibi bu haftada yeni indirimler ile birlikte A 101 marketleri üzerinden evlerinizi doldurmaya başlayacaksınız.

A 101 Aktüel Ürünler (7 Kasım Perşembe)

A 101 marketleri oluşturmuş olduğu aktüel indirim fırtınasıyla her hafta evlerinizi en ucuza doldurmayı başarmaktadır. Bugün itibariyle de 81 ilde bulunan A 101 marketleri sayesinde evlerinizi en ucuz ürünler ile doldurarak bu haftayı da en ucuza kapatabileceksiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz aktüel ürün katoloğunun dışında da A 101 marketlerinde indirimli ürünler bulabileceğinizi unutmayınız.

İndirimli Aktüel Ürünler

Bugün itibariyle 1 hafta boyunca geçerli olacak A 101 aktüel ürünler sizlerin istediği sayıda ve ucuzlukta. Evlerinizi hemen şimdi doldurmaya başlayabilirsiniz. A 101 marketleri tarafından açıklanan aktüel ürünler şu şekildedir; " 49 Full HD Smart Led TV, Cep Telefonu, Elton Uydu Alıcısı, Sunny Bluetooth, makyaj kullanım seti, yudum yağ, frema çikolata, torku dondurulmuş köfte, torku yoğurt, bornoz takımı (kadın ve erkek), yemek ve misafir takımı, ev süpürgesi, ev aletleri, tabak çanak seti" A 101 marketleri tarafından sadece bir kaç aktüel üründür. Daha fazla indirim ile karşılaşmak için bugünden itibaren bir hafta boyunca A !01 marketlerini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 10:29
YORUM EKLE