30 Bin TL Kredi Çekip Aday Oldu! Hüsrana Uğradı

30 Bin TL kredi çekerek, muhtar adayı olan ve seçimler için davullu zurnalı mitingler yapan muhtar adayı, seçim sonuçlarının açıklanmasıyla beraber hüsrana uğradı...

30 Bin TL Kredi Çekip Aday Oldu! Hüsrana Uğradı

Denizli' de Kale ilçesinde bir vatandaş muhtarlığa aday oldu. 30 bin TL kredi çeken, muhtarlığa aday olan vatandaş, seçim sonuçlarının açıklanmasıyla hüsrana uğradı. 30 bin liralık kredi çekip sazlı sözlü mitingler yapan, vatandaşlara ulaşmaya, onlara projelerini iletmeye çalışan Fikret Gülbağo, seçimlerden 14 oy alabildi.

Denizli' nin Kale ilçesi Gülbağlık Mahallesi' nde ikamet etmekte olan Fikret Gülbağo, 30 bin TL kredi çekerek, miting yapmaya karar verdi. Mitinglerinde seçmenlere ulaşmak, projelerini aktarmak ve oy almak istiyordu. Seçim takviminin açıklanmasıyla beraber bu isteğini yerne getiren vatandaş, sonuçların açıklanmasıyla adeta hüsrana uğradı. Mahallede görülmemiş propagandalar yapan Gülbağo, hayır lokması dağıttı. Mahallede mitingler düzenledi ancak mitingine kimse katılmadı. Mitinglerinde ise müzikleri bilindik şarkılardan yana kullandı. Ali Kınık' ın " Ali Ayşeyi Seviyor " parçasının sözlerini değiştirip, kendisine seçim müziği yaptı. Asfalt yol, kilit parke vaadlerinde bulunan muhtar adayı, dilediği katılımı göremedi. Toplamda mahallede 894 seçmen bulunuyordu. Seçmenlerden 814' ü oy kullandı ve bu oyların 777' si geçerli oy olarak kabul edildi. 30 bin TL kredi çekerek muhtarlığa aday olan Gülbağo, seçimlerden yalnızca 14 oy alabildi. Muhtarlık seçimini ise 252 oy alan Ahmet Önkol isimli muhtar adayı kazandı."Cümle alem duydu bizi, çalışkan muhtarsız olunmuyor. Büyük Belen yolu asfalt olacak, su çıkan yolu kilit parke olacak. Çocuklar bile biliyor muhtar adayı Fikret geliyor" sözleriyle seçim mitingini yapan Gülbağo, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre
Emre - 4 yıl Önce

Kardeşim ben iş ilanlarına bakıyorum siz tık almak için siyasi haber sitesine döndünüz.boyle devam ederse girmeyeceğim artık sitenize.