2018 Yılı En Az İlköğretim 17 Bin Bekçi Alımı Ne Zaman Yapılacak?

2018 yılında kamuya 17 bin bekçi alımı yapılacak. Peki 17 bin kişilik bekçi alımı ne zaman yapılacak ve ilan tarihi hakkında her hangi bir bilgi verildi mi?

2018 Yılı En Az İlköğretim 17 Bin Bekçi Alımı Ne Zaman Yapılacak?

2017 yılından kalan bekçi alımı kadroları ve bu sene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile eklenmiş olan 10 bin kişilik bekçi alımı ile toplam 17 bin bekçi alımı yapılacağı belirtildi. Buna göre Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere toplam 17 bin kişilik bekçi alımı yapılacaktır.

Bekçi alımlarına daha önce en az ortaöğretim yani lise mezunu adaylar başvuru yapabilmekteydi fakat yeni duyurulan şartlar ile ilgili mezuniyet şartının esnetildiği ve bekçi alımlarındaki mezuniyet şartının ilköğretim seviyesine çekildiği belirtildi.

BEKÇİ ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

İl Valilikleri tarafından kamuoyuna yayımlanması beklenmekte olan ilanlar ile en az ilköğretim mezunu toplam 17 bin bekçi alımı yapılması bekleniyor. Peki bekçi alımları ne zaman yapılacak? Buna göre net olarak tarih bilinmiyor çünkü bekçi alımı ilanları toplu olarak bir kurumdan yayımlanması beklenmiyor. Bunun yerine il Valilikleri açık bekçi pozisyonlarının doldurulması için kademe kademe ve başvuru tarihlerinde değişikliğin olduğu ilanlar yayımlaması beklenmektedir. Bu sene içerisinde 17 bin kişilik bekçi alımı yapılması beklenmekte olup 17 bin bekçi alımı ilanları yayımlandıkça bizlerde www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere ilanlar hakkında bilgiler vereceğiz.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 14:52

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
okan candemir
okan candemir - 2 yıl Önce

mk 6 sene üniversite okuduk bekci bile olamıyoruz

Sadık
Sadık - 2 yıl Önce

Yaş şartının esnetilmesini talep ediyorum

aynur
aynur - 2 yıl Önce

memura ikramiye öğretmene ikramiye verilmesin emekli olmuyorlar emeklilere ikramiye verilsin 35 yaşında olan nice mezunlar atanmasınmı onların önünü açın

tülin
tülin - 2 yıl Önce

bayanlarda bekçi olsun

SADIK
SADIK - 2 yıl Önce

Yaş şartının esnetilmesini talep ediyorum

Erdogan
Erdogan - 2 yıl Önce

Askerlik şartı kalsın lütfen Sayın Süleyman Soylu .

Remziye
Remziye - 2 yıl Önce

Bayanlarda bekçi olabiliyormu

Ömür
Ömür - 2 yıl Önce

Yaş şartnın esnetilmesini talep ediyorum