18 Ocak ve 19 Ocak Hava Durumu İçin Meteoroloji Uyardı! Kar Yağışı Geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden 18 Ocak ve 19 Ocak 2020 tarihlerinde hafta sonu hava durumu uyarısı geldi. Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde hava nasıl olacak? Marmara, Doğu Anadolu kar yağışı beklenen iller hangileri?

18 Ocak ve 19 Ocak Hava Durumu İçin Meteoroloji Uyardı! Kar Yağışı Geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden 18 Ocak 19 Ocak hava durumu raporu açıklandı. Ülke genelinde açıklanan hava tahmin raporlarına göre bazı illerde kar yağışı olacak.

18 Ocak cumartesi gibi İstanbul Yalova, Düzce, Bolu, Doğu, Orta ve Batı Karadeniz bölgelerinde yağış etkisini gösterecek. Karadeniz bölgesinde Antalya, Aydın, İzmir, Muğla, Mersin, Burdur Adana illerinde ise parçalı bulutlu güneşli bir hava hakim olacak. İç Anadolu Bölgesinde Konya, Karaman, Aksaray, Eskişehir, Ankara, Kırıkkale, illerinde parçalı bulutlu ve güneşli bir hava hakim olacak.

18 OCAK KAR YAĞIŞI BEKLENEN İLLER;

Bitlis, Siirt, Batman, Şırnak, Van, Hakkari illerinde kar yağışı bekleniyor. İç Anadolu ilinde ise Yozgat Kayseri Sivas illerinde kar yağışı olacak.

19 OCAK PAZAR TÜRKİYE GENELİ HAVA DURUMU;

Hafta sonu havaa durumu tahminlerine göre Tokat, Çorum, Amasya illerinde de kar yağışı pazar gününden itibaren beklenmektedir.

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN UYARI;

MGM resmi internet sitesi üzerinden yapılan fırtına ve yağış uyarısına göre Marmara, Doğu Akdeniz Kuzey Ege bölgelerinde ulaşımda aksamalar, ağa devrilmesi veya çatı uçması gibi durumlar için uyarılarda ulundu. Bu bölgelerde yer yer 90 Km'yi bulan fırtına bekleniyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE