13 Mayıs Pazartesi Dolar ve Euro Ne kadar ?

Dolar ve Euro kurlarında yaşanan dalgalanma piyasa üzerinde ki ticareti de etkilemektedir. Son günlerde Dolar üzerinde yaşanan dalgalanma Euro kurunu da etkilerken Mayıs ayının ikinci haftasının ilk gününde ki kapanış değerlerini sizler için haberimize derledik.

13 Mayıs Pazartesi Dolar ve Euro Ne kadar ?

Mayıs ayıın ikinci haftasına başlarken ortaya çıkan yeni kur fiyatları birçok yatırımcıyı yakından ilgilendirirken ticaret piyasası üzerinde ki hareketlenmelerde kur fiyatlarının dengede olmaması yüzünden yavaşladı. Geçtiğimiz hafta 6 liranın altında kapatan Dolar bugün itibariyle tekrardan 6,10 TL civarinda işlem görmektedir. 13 Mayıs Pazartesi itibariyle 6,08 Tl değeriyle kapanışı yapan Dolar en yüksek 6,13 TL değeriyle yatırımcılarını sevindirdi.

Euro Kuru Gelişmeleri Nelerdir?

Doların düşüp yükselmesiyle birlikte kur endeksilerinden etkilenen Euro kuruda Doların artmasıyla birlikte değerini yükseltmektedir. Bugün itibariyle Doların tekrardan yükselişe geçmesiyle piyasa üzerinde ki değerini de arttıran Euro kuruda yaklaşık olarak 6,82 TL değerlerinde işlem görmektedir. 

YORUM EKLE