13 Mayıs Pazartesi Dolar ve Euro Ne kadar ?

Dolar ve Euro kurlarında yaşanan dalgalanma piyasa üzerinde ki ticareti de etkilemektedir. Son günlerde Dolar üzerinde yaşanan dalgalanma Euro kurunu da etkilerken Mayıs ayının ikinci haftasının ilk gününde ki kapanış değerlerini sizler için haberimize derledik.

13 Mayıs Pazartesi Dolar ve Euro Ne kadar ?

Mayıs ayıın ikinci haftasına başlarken ortaya çıkan yeni kur fiyatları birçok yatırımcıyı yakından ilgilendirirken ticaret piyasası üzerinde ki hareketlenmelerde kur fiyatlarının dengede olmaması yüzünden yavaşladı. Geçtiğimiz hafta 6 liranın altında kapatan Dolar bugün itibariyle tekrardan 6,10 TL civarinda işlem görmektedir. 13 Mayıs Pazartesi itibariyle 6,08 Tl değeriyle kapanışı yapan Dolar en yüksek 6,13 TL değeriyle yatırımcılarını sevindirdi.

Euro Kuru Gelişmeleri Nelerdir?

Doların düşüp yükselmesiyle birlikte kur endeksilerinden etkilenen Euro kuruda Doların artmasıyla birlikte değerini yükseltmektedir. Bugün itibariyle Doların tekrardan yükselişe geçmesiyle piyasa üzerinde ki değerini de arttıran Euro kuruda yaklaşık olarak 6,82 TL değerlerinde işlem görmektedir. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE