13 Günlük Bebek Saç Kurutma Makinasından Yandı

Bolu’nun Yeniçağ ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Anne Hülya Sezer 13 günlük bebeğinin kolay uyuması için yanına saç kurutma makinasını açıp bıraktı. Ama ısınan saç kurutma makinası bebeğin battaniyesini tutuşturdu. İşte ayrıntılar…

13 Günlük Bebek Saç Kurutma Makinasından Yandı

13 Günlük Bebek Saç Kurutma Makinasından Yandı

Yeniçağa’nın Camiatik Mahallesi’nde oturan Hülya Süzer bugün 13 günlük olan oğlu Ahmet Yasin Süzer’i uyuması için beşiğine yatırdı. Hülya Süzer, uyumakta epey zorluk çeken bebeğin uyuması için, anne karnındaki sesleri çağrıştırdığını düşündüğü, saç kurutma makinesini çalıştırarak baş ucuna bıraktı. Ahmet bebeğin baş ucunda epeyce açık kalarak ısınan saç kurutma makinesi orada olan battaniyeyi tutuşturdu. Dumanları fark eden aile beşikte yatan bebeklerini kurtarırken, bebeğin vücudunda yanıklar oluştu.

Minik Ahmet bebek ambulansla kaldırıldığı Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedaviye alındı. Bebeğin yapılan ilk tedavisinde başında ve vücudunun çeşitli yerlerinde 3’üncü derece yanıklar olduğu tespit edildi. Bebek burada yapılan ilk tedavisinin ardından Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Bebeğin vücudundaki yanıkların ciddiyetini koruduğu ve hayati risk taşıması nedeniyle Ankara’da bir hastaneye sevk edilmesine karar verildi.

Ahmet Yasin Süzer Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilmek üzere ambulans helikoptere bindirildiği anda babası Salih Süzer gözyaşlarına boğuldu. Salih Süzer çaresizlikle bebeğinin gidişini izledi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE