Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi Alımı

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi Alımı

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi Alımı
Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi Alımı

Yapı Kredi Personel Eleman Alımı gerçekleştiriyor. Yapı Kredi çalışan eksikliğini karşılamak üzere belirli şubelerine Çağrı Merkezi Müşteri temsilcisi alımı gerçekleştiriyor. Sizde Yapı ve Kredi bankasında işe başlayarak kariyerinizi bu yönde büyütebilir ve son derecelere gelebilirsiniz. Yapı ve Kredi Bankası iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, iş tanımına, ek bilgilere, aday bilgilerine, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.  
İş Tanımı *Telefon bankacılığının gerektirdiği tüm hizmetleri sunarak, müşteriyi doğru bilgilendirmek, *Müşteri şikayetlerini çözümlendirmek, *Bankanın uygun ürünlerinin satışını, tanıtımını gerçekleştirmek.
Aranan Nitelikler Türkiye'nin en iyi çağrı merkezinde görev yapacak; *Üniversitelerin önlisans/lisans mezunu, son sınıf öğrencisi. *28 yaşından gün almamış, *Diksiyonu düzgün, *Telefonda iletişim yeteneği güçlü, *Çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahip, *Sosyal yönü güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, *Satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek, *Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan.
Ek Bilgiler Organizasyondaki Yeri: Eleman Çalışma Şekli: Tam zamanlı Deneyim: 2 yıldan az Çalışma Yeri İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye İstanbul Anadolu Yakası - Türkiye İstanbul - Gebze - Türkiye Sektörler: BANKA-FİNANS Eğitim Durumu: Meslek Yüksekokulu Mezunu Lisans Öğr. Lisans Mezunu
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 16:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE