Nestle 5 İş İlanı ile Personel Alımı Yapıyor!

Nestle firması kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 5 iş ilanı ile personel alımı yapıyor.

Nestle 5 İş İlanı ile Personel Alımı Yapıyor!

Kuruluşundan bu yana 155 yıl geçen Nestle ülkemizde 100 yıldır akit olarak hizmetlerini sürdürmekte ve vatandaşlar tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. Yeni ürünleri tüketiciler tarafından mutluluk ile karşılanan Nestle 12 kategoride 800’ün üzerinde ürünü ve 50’ye yakın markasıyla faaliyet gösteriyor. Doğrudan ve dolaylı yollar ile yaklaşık 10 bine yakın personele istihdam imkanı vermekte olan Nestle büyüme oranlarını gerçekleştirdiği gibi yeni takım arkadaşları da alımı yapmaktadır. Buna göre Nestle tarafından yayımlanan 5 iş ilanını sizler için derledik. Peki hangi pozisyonlar için Nestle personel alımı yapıyor.

Alım Yapılan Pozisyonlar Nedir?

Nestle tarafından yayımlanan 5 pozisyona bakıldığında Saha Yöneticisi (2 farklı pozisyon), Medikal Delege, Medikal Delege - Yetişkin ve Medikal Delege Pediatri pozisyonları için personel alımları yapılmaktadır. Adayların ilgili pozisyonlara girebilmek için aranmakta olan niteliklere sahip olması gerekmekte olup bunlar genel olarak uygun eğitim kurumlarından mezun olmak, diksiyonu ve kılık kıyafetine önem verir olmak, insan ilişkilerinde ve takım çalışmasında başarılı olmak gibi özellikler ve mesleğe uygun kriterlerdir. Adayların başvurudan önce bunları da incelemesi gerekiyor. Peki nasıl başvuru yapılır?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Nestle firması tarafından yayımlanan personel alımları yukarıda belirtilmiş olup pozisyonlara uygun olan adayların hemen aşağıda yer alan başvuru linkini takip etmesi gerekmektedir. Bu link üzerinden adaylar pozisyonlar da aranan nitelikleri görebilir ve başvurularını da yine aynı ekrandan gerçekleştirebilir.

Başvuru: https://bit.ly/3t9fxAe

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 01:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şehmuz
Şehmuz - 2 yıl Önce

Merhaba,


Denizbank Bireysel Bankacılık Portföy Yönetmeni olup,

14.11.2018 tarihinde banka küçülmeye gittiğinden,İşten çıkartıldım.
Aktif bank bünyesinde operasyon ve pazarlama departmanlarında görev aldım küçülme sebebinden dolayı şuan iş arayışım devam etmekte olup İşe alım konusunda yardım ve desteklerinizi Rica ederim.

Saygılarımla,


Şehmuz NASIRLI

0552 385 39 22

Nilgun  aydar
Nilgun aydar - 1 yıl Önce

Is arayışınm var.daha önce bursa çekirge devlettecalistim9yil sutasta 5 yıl gibi telefonum ararsanız sevinirim.ise görmem gerekiyo