İŞKUR Tarafından Evden Çalışana Maaş Verilecek..!

İŞKUR tarafından yapılan açıklamalara göre vatandaşlara yönelik yeni projeyi devreye alarak kadınların ev içerisinde yapmış olduğu işlemler ile birlikte maaşlı bir şekilde çalışma şansına sahip olabilecek. Ev hanımı kadınlar 3-4 saat çalışmasıyla birlikte 600-800 lira kazanarak gelir elde edebilecek.

İŞKUR Tarafından Evden Çalışana Maaş Verilecek..!

İŞKUR tarafından düzenlenen ve üzerine gidilen yeni bir proje içerisinde evde çalışan kadınlara yönelik bir iş geliştirerek sabit bir aylık gelir bağlanacağı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre ev hanımları da oturduğu yerden para kazanrak boşa zaman geçirmemiş olacaklar. Yaklaşık olarak 12 milyon ev kadınını yakından ilgilendiren bu olay çalışma hayatına atılmamış ev içerisinde sıkılan ve pek çok kişi tarafından en iyi şekilde karşılanmaktadır. 

Home Office Çalışma İmkanı 

İŞKUR tarafından oluşturulup açıklaması geçilen bu proejnin detaylı bir şekilde paylaşılması birçok ev kadınını da yakından ilgilendiremktedir. Ev hanımı, kendi boş vakitlerinden çalarak ortalama 3-4 saat çalışmayla birlitke 600-800 lira gelir elde ederek ev ekonomisine katkıda bulunabilmektedirler. Ev içerisinde yapacakları "örgü ve nakış işi, bitki çayı paketleme, poşet katlama, cetvel seti hazırlama, peçete halkası yapma, takı tasarım gibi örgüler oluşturma" işlemleri ev hanımı olarak da sizlerin aylık olarak para kazanmanızı sağlayacaktır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Yaşadığınız yerde bulunan İŞKUR İl temsilcilerine gittiğiniz zaman bu konu hakkında başvuru yaparak, eğitim sertifikası ve belgeler ile dikkate alarak ev yapımlarına uygun bir şekilde SMS ile ileteceği bildirilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 22:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
özlem hanik
özlem hanik - 3 yıl Önce

maddi ve manevi ev çalışmak istiyorum durumum kötü kumaş nakiş ve kumaş boyama yaparım belgelerim var bilginize arz ederim

efsane
efsane - 3 yıl Önce

her türlü paketleme işini yapabilirim

Gülhanım Aşıcı
Gülhanım Aşıcı - 2 yıl Önce

Evde paketleme işi yaparım eşime destek olmak istiyorum çocuklarımın okul masrafını karşılamak istiyorum

Bilgehan güleç
Bilgehan güleç - 2 yıl Önce

Evde dikiş makinem var iş istiyorum kiradayım eşim tek çalışıyor iki tane çocuğum var eşime yardımcı olmak istiyorum

Bilgehan güleç
Bilgehan güleç - 2 yıl Önce

Evde dikiş makinem var iş istiyorum kiradayım eşim tek çalışıyor iki tane çocuğum var eşime yardımcı olmak istiyorum

Şeyma oral
Şeyma oral - 2 yıl Önce

Evde paketleme gibi işler yapabilirim.

Elif
Elif - 2 yıl Önce

Evde paketme yapmak istiyorum ve eşime destek olmak isriyorum

Elif totam
Elif totam - 2 yıl Önce

Paketleme iş yapabilirim