Finansbank Türkiye Geneli Satış Temsilcisi Alımı 2015

Finansbank Türkiye Geneli Satış Temsilcisi Alımı 2015 Finansbank Personel Eleman Alımı yapıyor

Finansbank Türkiye Geneli Satış Temsilcisi Alımı 2015

Finansbank Türkiye Geneli Satış Temsilcisi Alımı 2015

Finansbank Personel Eleman Alımı yapıyor. Finansbank bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye Genelinde En az lise mezunu olmak şartı ile Satış Temsilcileri alımı yapıyor. Sizde Finansbank bünyesine katılarak kariyerinizi geliştirebilir ve iyi bir ücret sahibi olabilirsiniz. Sizde Finansbank bünyesine dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, iş tanımına, aday bilgilerine ve ilan bilgilerine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. BİREYSEL SATIŞ TEMSİLCİSİ Finansbank A.Ş.

İş Tanımı Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin SAHADA AKTİF SATIŞINI gerçekleştirecek, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler -En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi, -Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, -30 yaşını aşmamış, -İletişim ve ikna becerisi yüksek, -Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, -Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş,

Ek Bilgiler İş AlanıSatış-Pazarlama Organizasyondaki Yeri: Eleman Çalışma ŞekliTam zamanlı Çalışma Yeri: Türkiye Yayınlanma Tarihi: 26. 02. 2015 Sektörler: Banka Eğitim Durumu: Lise Mezunu, Meslek Yüksekokulu Mezunu, Meslek Yüksekokulu Öğr., Lisans Öğr., Lisans Mezunu

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE