Eren Holding 42 İş İlanına Yeni Personel Alımı Yapıyor!

Eren Holding tarafından yayımlanan 42 iş ilanına yönelik yeni personel alımları yapılacak. Açık olan pozisyonları nelerdir? Adaylar nasıl başvuru yapabilir?

Eren Holding 42 İş İlanına Yeni Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önde gelen holdingleri arasında yer almakta olan Eren Holding ilk olarak iç giyim üreticisi bir marka olarak 1969 yılında kuruldu. 9 yıllık bir başarılı çalışma hayı sonrasında 24 bin tonluk üretim tesisi ile kağıt sektörüne giriş yapan Eren Holding buradada pek çok başarılara ve ilklere imza attı. Tarihler 1988'i gösterdiğinde yine farklı bir sektör olan pamuk ipliği üretim işine giren Eren Holdin 25 bin ton üretim kapasitesine ulaştı. Büyüme oralarına hız katmakta olan Eren Holding 42 yeni iş ilanı için personel alımı yapıyor. Sizler için bizde bu ilanları derledik. Geri dönüşümün ilk temellerinden birisi olan Eren Holding bu sektöre 1989 yılında girmiş olup ilerleyen yıllarda ise yabancı ortaklarla Türkiye'nin dört bir yanına yeni sanayi kuruluşlarını gerçekleştirdi. Bugün halen hizmetlerine dev bir şirket olarak devam eden şirket çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki yayımlanan ilanlar nedir?

Alınacak Pozisyonlar Nedir?

Eren Holding tarafından 42 iş ilanı yayımlanmış olup yayımlanan bu ilanlara bakıldığında Elektrik Bakım Elemanı, Satış Mühendisi, İhracat Müşteri Temsilcisi, Numune Hazırlık Elemanı, Elektrik Bakım Elemanı, Üretim Elemanı, Mekanik Teknikeri, Muhasebe Elemanı, Satın Alma Müdürü, Teknik Destek Elemanı, Forklift Operatörü, Vardiya Mühendisi, Satış Temsilcisi, Muhasebe Elemanı, Mekanik Bakım Mühendisi, Arıtma Elemanı, Satınalma Mühendisi, Elektrik Bakım Elemanı, Elektrik Bakım Formeni, Forklift Operatörü, Üretim Elemanı, Satış Temsilcisi, Fason Takip Elemanı, Vardiya Mühendisi, Kalite Elemanı vb. gibi pozisyonlar dahil olmak üzere 42 iş ilanına yeni personel alımları yapılıyor. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Eren Holding tarafından yayımlanan iş ilanları ve pozisyonlar yukarıda verilmiş olup müracaat etmek isteyen adayların hemen aşağıda yer alan müracaat linkini takip ederek başvurularını ilgili site üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Başvuru: https://bit.ly/38hfnOo

YORUM EKLE
YORUMLAR
ilhami
ilhami - 2 yıl Önce

Bitlis iplik fabrikasina eleman alimi ne zaman yapilacaj

ilhami
ilhami - 2 yıl Önce

Bitlis iplik fabrikasina eleman alimi ne zaman yapilacaj bitliste ekamet ediyorum cvp lutfen

Ebubekir gökçek
Ebubekir gökçek - 2 yıl Önce

Açilacak olan bıtlıs tatvan iplik fabrikası da çalişmak istıyorum işe ihtiyacım var çok ta mağdurum bılgı verirseniz çok memnun olurum Allaha Rıza için

Şahin Akbay
Şahin Akbay - 2 yıl Önce

Slm Aleyküm silahlı özel güvenlik belgem eren iplik fabrikasında çalışmak istiyorum

Cenab  çağlayan
Cenab çağlayan - 2 yıl Önce

Kurulacak bitlis iplik fabrikasında iş arıyurum

Emrah demir
Emrah demir - 2 yıl Önce

İplik fabrikası nda eleman lazımsa benimde alın işsizim

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

İşe ihtiyacım var

Hikmet İlhan
Hikmet İlhan - 2 yıl Önce

İşe ihtiyacım var elektrik ustasıyım