Engelli Personel Alımları Devam Ediyor! 2 Bin 400 Engelli Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Engelli personel alımları devam ediyor. Kamu kurumlarına ek olarak İŞKUR üzerinden 2 bin 373 kurum engelli personel alımı ilanı verdi. Peki hangi kurumlar engelli personel alımı yapıyor? Detaylar haberimizde…

Engelli Personel Alımları Devam Ediyor! 2 Bin 400 Engelli Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Engelli personel alımları için sadece kamu kurumları ilan vermiyor. Buna ek olarak özel sektör de bünyesinde engelli personel çalıştırmak için her gün yüzlerce ilan yayımlıyor.

Engelli çalışan adayları da İŞKUR üzerinden kendilerine en uygun iş ilanlarını günlük olarak kontrol edebilir, kendilerine en uygun pozisyonlara başvurularını gerçekleştirebilirler.

ENGELLİ PERSONEL ALIMI İLANLARINA NASIL ULAŞILIR?

Engelli personel alımına başvuracak adaylar İŞKUR e-şube üzerinde bulunan açık iş ilanları sayfasından kendilerine uygun ilanlara arama yapacak ulaşabilirler. Adaylar aşağıda gösterilen “engelli” ibaresini işaretleyerek bütün ilanları görebilir ve gerekli başvuruyu yapabilirler.

HANGİ KADROLARDAN ENGELLİ ALIMI YAPILIYOR?

Engelli personel çalıştıran kuruluşlar fiziki şartları uygun beden işçisi, büro memuru, muhasebe personeli, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, satış temsilcisi vb birçok alandan personel istihdam ediyor. Adaylar ilanlarda belirtilen koşullara uygun oldukları takdirde başvurularını kolaylık gerçekleştirebilir.

Engelli personel alımına başvuracak adaylar iş başvurusu yaparken normal kadrolardan başvuru yapmak yerine özellikle engelli personel alımı yapılan ilanlara başvuru yapmaları, işe alım süreçleri bakımından daha uygundur. Bu nedenle adaylar yukarıdaki resimde belirtildiği gibi aramalarını gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat mutlu
Murat mutlu - 3 yıl Önce

Bende engelli iş arıyorum calişmak istiyorum aşçiyım @engel durum ortopedik engelliyim

Rgp
Rgp - 3 yıl Önce

Bende engeliyim is arıyorum yok

Gökhan Demir
Gökhan Demir - 3 yıl Önce

Ben nasıl yapalım kaydımı

Simay
Simay - 3 yıl Önce

Engelli eleman alımı istiyorum caliscam

Salih kurt
Salih kurt - 2 yıl Önce

150 engelliyim 21 yıldır iş cikmiyor

Barış bozkurt  05338194429
Barış bozkurt 05338194429 - 2 yıl Önce

Bende engelim işim yok

engin karademir
engin karademir - 2 yıl Önce

%48 engelliyim iş ariyorum

Mehmet koku
Mehmet koku - 2 yıl Önce

Ben konya meramdan yazıyorum adım mehmet koku yuzde elli engellim var raporum var sekiz aydır işsizim iş arıyorum her yere gıttım sesimi duyuramadım acil işe ihtıyacım var acil gerı donus yapın 05453739591