Çalık Holding ve Şirketlerine Personel Alımı Yapılıyor!

Çalık Holding ve bünyesindeki şirketleri için yayımlanan iş ilanlarına personel alımı yapılıyor. Pozisyonlar ve diğer detayları nedir?

Çalık Holding ve Şirketlerine Personel Alımı Yapılıyor!

Ülkemizin önde gelen holdingleri arasında yer alan Çalık Holding 1930'lu yıllardan bu yana ticaret faaliyetlerini sürdürmektedir. hâlihazırda enerji, madencilik, insaat & gayrimenkul, finans, tekstil ve telekom sektörlerinde önde gelen şirketlerden bir tanesi olarak 17 farklı ülkele de çalışmalarını sürdüren şirket şu anda 25 bin civarı personele istihdam imkanı tanımakta olup gelişen kadrosunu güncel iş ilanları ile doldurmaya devam etmekte olup sizler için Çalık Holding tarafından yayımlanmakta olan güncel iş ilanlarını derledik. Peki Çalık Holding hangi pozisyonlara personel alımı yapıyor.

Açık Pozisyonlar Nelerdir?

Çalık Holding tarafından yayımlanan ilanlara göre Finansman Uzman Yardımcısı, Muhasebe Uzman Yardımcısı, Software Developer, Finans Uzman Yardımcısı, Bütçe ve Raporlama Şefi, Bilgi Güvenliği Yönetimi Uzmanı, Operasyon Şefi pozisyonlarına personel alımı yapıyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Çalık Holding yukarıda yer alan pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmekte olup adayların başvurularını tamamlaması için aşağıdai başvuru sayfası üzerinden CV ile müracaatlarını internet ortamından tamamlaması gerekmektedir. Pozisyonlara başvurmadan adayların kesinlikle aranan şartlara bakması gerekiyor.

Başvuru Sayfası: https://bit.ly/32neMYA

17 farklı ülkede 25 bin civarı çalışanı bulunmakta olan Çalık Holding aralıklarla çok sık personel alımı ilanları yayımlamaktadır. Toplu personel alımı ilanlarını takip etmek için aşağıdaki mobil uygulamamızı indiriniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat canruh
murat canruh - 2 yıl Önce

( BETON POMPA OPERATÖRÜ ) ayrıca. FORKLİFT - HİYAP VİNÇ OPERATÖRÜ . kulandığım mobil Beton pompası markaları. SCHWING PUTZMEISTER CİFA SERMAÇ JUNJIN ZOOMLION RAYİK. mobil Beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ayrıca sabit yer Beton pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma sertifikam var ayrıca. forklif Hiyap vinç. kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Hiyap "unıc "zomliyon çift kırmalı .30. tonluk uzaktan kumandalı sistem kulandım. Forklift. "manitou "Bobcat teleskop bomlu kulandım. Rusiyada .12. yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat'ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Esta inşaat;ta soçi 'de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat'ta ve Dubai de çukurova Baytur inşaat'ta çalıştım. Türkiyde .14 . yıl inşaat şirketlerin de ve hazır Beton şirketlerinde çalıştım KUS VE SEMİNERLER " Tatmak . aş . gayrettepe istanbul'da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum.Beton pompası arzalar konusunda .ustayım arzayı kendim giderebiliyorum hertürlü arzadan anliyorum . bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim yurtdışı işi ariyorum. "MURAT CANRUH . GSM. 0537 854 85 20 - 0539 553 90 13 - E posta : [email protected]