Mesut Özil Şarkıcı Sevgilisine Geri Döndü

Türkiye'de magazin sayfalarında ismi Türkiye güzeli Amine Gülşe, ile adı çıksa da görünen oki Mesut Özil, daha önceden gönlünü kaptırdığı şarkıcı sevgilisinin unutamamış. Mesut Özil, ayrıldığı sevgilisiyle yeniden birleşti.

Mesut Özil Şarkıcı Sevgilisine Geri Döndü

Türkiye'de magazin sayfalarında ismi Türkiye güzeli  Amine Gülşe, ile adı çıksa da görünen oki Mesut Özil, daha önceden gönlünü kaptırdığı şarkıcı sevgilisinin unutamamış. Mesut Özil, ayrıldığı sevgilisiyle yeniden birleşti.​


Almanya'nın Oscarları olarak kabule dilen Bambi ödül törenine birlikte gelen ikiliye basın büyük ilgi gösterdi. İki sevgili de ısrarlı sorulara rağmen ilişkileriyle ilgili açıklama yapmadı. 

YENİDEN BERABER OLMAYA BAŞALDILAR

Mesut'un menajeri yaptığı açıklamayla iki ünlü ismin birlikteliğini doğrularken “Mesut ile Mandy kısa süreden beri tekrar birlikteler. Ve ikisi de bu birlikten dolayı çok mutlu” dedi. Mesut İle Mandy iki yıl birlikte yaşadıktan sonra geçtiğimiz Ekim ayında ayrılmışlardı. Mesut'un başka kadınlarla ilişkisini öğrenen Mandy, Londra'da birlikte kaldıkları evi terk etmişti. 

Mandy uzun süre ayrılık acısı çekmişti. İkili yeniden Londra'da aynı evde yaşamaya başladı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 13:34
YORUM EKLE