Yatırımda Kazandıran Bölge

Ülkemizde ki birikimini araziye yatırmak isteyen yatırımcının yanı sıra memur ve işçiler de İstanbul’un alternatif metropol şehri Bursa’ya ve ilçelerine gözlerini çevirdi. İşte ayrıntılar…

Yatırımda Kazandıran Bölge

Yatırımda Kazandıran Bölge

Bu konuda yatırım uzmanları ise parasına para katmak isteyen yatırımcılara önemli tüyolar da bulundu. Türkiye'de Bursa'nın Yenişehir karacabey Mustafakemalpaşa ilçeleri Balıkesir'in Susurluk ilçesi ve İstanbul İzmir otoban güzergahındaki bir çok arsanın kısa sürede değerleneceği belirtiliyor. Bu konuda Elit Grup Çalımlıoğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı ve gayrimenkul uzmanı Harun Çalımlıoğlu artık sadece yatırımcıların değil aynı zamanda memur ve esnafın da yatırımlarını arazi üzerine yaptıklarını belirtti. Grup Çalımlıoğlu toprak dünyada üretimi olamadığı için her zaman ilgi odağı olan bir yatırımdı. Sadece üzerine bir şey ekip kazanmak değil ilerleyen zaman dahilinde yatırımlarla alakalı yatırımcısına çok ciddi kar marjı getiren özel bir yatırım aracı olarak özellikle son dönemlerde gündeme gelmiş bir yatırım aracıdır. En çok da metropollerde büyüyen şehirlerde yatırımların çoğu toprağa kaymakta. Bu durumun nedeni ise eskiden yalnızca yatırımların üst düzey sanayicilerin iş adamları parası olan imkan sahibi olan insanlar yaparken bugün memurlardan esnafına kadar imkanları dar olan insanlarda bugün yatırımlarını kesin ve net olarak toprağa yöneltiyor diye açıkladı.

Buraya yatırım olarak sadece metropol ve büyüyen şehirlerin çevrelerinin öne çıktığını ifade eden Çalımlıoğlu çünkü bu şehirlerin büyümesi büyüme alanları yatırımcıların dikkatini topluyor. Eğer araziyi ekerseniz de para olarak geri döndürür üzerine bir bina yaparsanız da alır satarsanız da kazanç elde edersiniz. Ee hal böyle olunca toprak her dönemde yatırımcı için güvenli liman ilgi odağı olmuştur diye açıkladı. Şuan İstanbul’un büyüme hızıyla etrafını dalga dalga tetiklemesi kaçınılmaz olduğuna dikkat çeken Başkan bugün sınıfın en büyük projelerinden birisi otoban projesi oluyor. Bu otoban projesi 50 tane ülkenin bütçesine eş değer dünyada sınıfında en büyük projeleri arasında ye alıyor. İzmir ve İstanbul arasındaki geçtiği bütün yolları ciddi bir şekilde etkileyecek.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE