Vodafone Ramazan Paketi! Hediye 1 GB İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı tarafından açıklanan müjde ile Türkcell, Vodafone ve Türk telekom ramazan ayı boyunca 1 Gb internet vereceğini ve herhangi bir şart aranmadan tüm herkesin başvuru yapabileceği açıklandı. Vodafone ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılır? Ramazan paketi 2020!

Vodafone Ramazan Paketi! Hediye 1 GB İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ramazan ayı boyunca 3 GSM operatörü Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom herhangi bir şart aramadan ücretsiz 1 GB internet verileceği açıklandı. Açıklama dün Ulaştırma ve Altyapı Bakanı tarafından yapıldı. Peki Vodafone ücretsiz internet nasıl alınır? Bunun için başvuru gerekli mi? Evet Vodafone abonesi iseniz faturalı ya da faturasız bu hediye internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun için nasıl başvuru yapılacak.

Vodafone yanımda uygulamasından internet başvurusu sağlanacak. İletişim izni ve veri izleme izni vermiş olan aboneler paketten yararlanabilecekler. Bu izine sahip olmayıp paketten yararlanmak isteyenler için iletişim izni vermeleri istenilecek. Vodafone.com.tr/kampanyalar/ramazan-hediye-paketi.php adresine tıklayın. Ramazan hediye paketi detaylarını öğrenebilirsiniz.

1 AY GEÇERLİ OLACAK!

1 GB internet 23 Mayıs 2020 tarihinde gece 23:59'a kadar geçerli olacak. Herhangi bir şart aranmayacak. Herkes bu hediye internetten yararlanabilecek. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu dün yaptığı açıklamada müjdeyi vermişti. Sağlık çalışanları içinde 15 GB internet ile konuşma dakikası verilecek.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Vodafone yanımda uygulamasına giriniz. Sağ menülerde bulunan ek paket al butonuna tıklamanın ardından çıkacak sayfada seçenekler içerisinde Ramazan Hediye Paketini bulup hemen al butonuna tıklamak yeterli olacak.

Diğer operatörlerde de tüm müşterine 23 Mayıs tarihine kadar geçerli olarak hediye internet kampanyası sunuldu. Detaylarını öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 13:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Teknoman
Teknoman - 3 yıl Önce

Zehir zıkkım olsun, 3 operatörede bu güne kadar ödediğim paralar.Utanmadan birde koca 30 günde 1 gb hediye veriyorlarmış.Alın o hediyeniz ....müze şokun utanmaz yüzsüzler...

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Bu paket ucretlemi aliniyor peki

Kadriye Evece
Kadriye Evece - 3 yıl Önce

Vodafone Ramazan Paketini alamıyorum sürekli işlem gerçekleştirilemedi diye yazı çıkıyor neden ????

Belalim
Belalim @Kadriye Evece - 3 yıl Önce

Valla aynısı bendede oldu ve bazılarındanda öyle vermiyolar adiler

Fatmakoc
Fatmakoc - 3 yıl Önce

1 gb 1 saate yetmez ya :) çok az yine de teşekkürler hic yoktan iyi ????

Müzeyen
Müzeyen - 3 yıl Önce

Internet istiyorum.

Esra işkey
Esra işkey @Müzeyen - 2 yıl Önce

Bekle bekle görürsünüz interneti hahah

Berat
Berat - 3 yıl Önce

Vodafone Ramazan Paketi! Hediye 1 GB İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadriye
Kadriye - 3 yıl Önce

İşlem gerçekleştirilemedi diye yazı çıkıyor sürekli neden alamıyorum İnternet paketini

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

Yanımda uygulamasında 1gb hediye tıklıyorum açılmıyor. Kaç gündür ulaşamadım. Direk gönderselerdizle ya zaten neti olmayan giremez ki