Taşerondan Kadroya Geçen İşçiler İçin Tediye İkramiyelerin Ne Zaman Ödeneceği Açıklandı

Cumhurbaşkanlığı kararına göre kamuda çalışan işçiler için ilave tediye ödemesinde birinci yarısının ne zaman ödeneceği belli oldu. 30 Ocak tarihli kararnameye göre 31 Ocak tarihinden önce tediye ödemeleri başlayacak. İşte detaylar..

Taşerondan Kadroya Geçen İşçiler İçin Tediye İkramiyelerin Ne Zaman Ödeneceği Açıklandı

30 Ocak tarihli Cumhurbaşkanlığı 682 sayılı Kararına göre tediye ikramiye ödemeleri ile ilgili karar açıklandı.

Cumhurbaşkanlığı kararına göre kamuda çalışan işçiler için ilave tediye ödemesinde birinci yarısının ne zaman ödeneceği belli oldu. Buna göre 6772 sayılı kanun kapsamında kurumlarda çalışan işçilerin 2019 yılında 1. maddesine göre yapılacak ilave ödemelerde birinci ödemelerin 31 Ocak tarihinden itibaren ödenmesine karar verildi.

İLK ÖDEMELER 31 OCAK TARİHİNDEN İTİBAREN YAPILACAK!

2019 yılı ilave tediye ödemelerinin birinci yarısında 31 Ocak ile 31 Mayıs tarihleri arasında ödenmesine karar verildi. Yer altı işlerinde çalışanlar 2019 yılında tamamının 23 Aralık 2019 yılına kadar tamamımın ödenmesine karar verildi. İşte açıklanan 682 sayılı karar

Tediye ikramiye ödemelerinin ne kadar olacağına dair gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. İşin olsa sosyal medya sitelerini takip etmek ve mobil uygulamasını indirmek için;

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 09:09

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE