Hafta Sonu Döviz Değerlerinde Son Gelişmeler.. Dolar ve Euro Ne Kadar?

Seçim gününe yaklaşmasından mı bilinmez ama son günlerde Dolar ve Euro fiyatlarında yaşanan hareketlilik sizlerin ve çevrenizdeki kişilerin döviz kurlarını şaşkınlıkla bakmasına sebep oluyor. Cuma akşamı 5,80 seviyelerine kadar çıkan Dolar kuru bir anda sermayesiyle birlikte şok etkisi yarattı. Bizlerde bugün ki haberimize sizler için döviz fiyatlarını derledik.

Hafta Sonu Döviz Değerlerinde Son Gelişmeler.. Dolar ve Euro Ne Kadar?

Dolar ve Euro döviz değerleri üzerinden yaşanan dalgalanma parametreleri birçok kişinin mali durumunu yakından ilgilendirmektedir. Dalgalı şekilde seyir halinde ilerleyen Dolar ve Euro kuru özellikle seçim arifesinde beklenirken bu kadar olayın yaşnaması gerektiğini beklenmiyorken sizlerin ve çevrenizde ki kişilerin yakınması demek oluyor. Özellikle de Dolar üzerinde dalgalanma şahsi olarak birçok kişiyi etkilemesiyle birlikte sektörel olarak birçok şirketi etkilemektedir. Yatırımcılarıyla birlikte binlerce vatandaş tarafından izlenmektedir. 

Dolar ve Euro Fiyatları Ne Kadar?

Haftaya çalkalanma ile giren ve birçok kişi tarafından merakla beklenen Dolar ve Euro fiyatları birçok yatırımcıyı yakından ilgilendirmektedir. Bizlerde İşin Olsa haber ekibi olarak 23 Mart 2019 Pazar itibariyle dolar kuru fiyatını 5,76 civarlarında olduğu gördük. Yaklaşık olarak dolar 5,76 seviyelerinde seyrederken Euro fiyatı ise 6,52 seviylerinde yatırımcılarını sevindirmektedir. Sekötrel anlamda iş yapan kişiler hakkında ise aynı şekilde sevindirme yaşanmamaktadır. 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 08:49
YORUM EKLE