Güncel Döviz Kurları Ne Kadar? 18 Eylül 2018 Döviz Gelişmeleri

Dolar ve Euro kurlarında son gelişmeler neler? Döviz kurlarında ki çalkalanmadan oluşan gün içerisinde ki dengeleri İşin Olsa haber ekibi olarak derleyerek haberimize aktardık. Piyasa üzerindeki son gelişmeler ile birlikte kur fiyatlarının önümüzdeki günlerde yaşanabilecek olaylardan nasıl etkileneceğini sizlere aktarmaya çalıştık.

Güncel Döviz Kurları Ne Kadar? 18 Eylül 2018 Döviz Gelişmeleri

18 Eylül 2018 Salı günü pek çok ekonomi yönünden işlemler yapan kuruluş piyasalarda olan son gelişmeleri takip ediyor. Ekonomi piyasası başta olmak üzere birçok piyasa bugün açıklanacak olan temmuz ayından kalmış perakende satış endeksini ve konut fiyat endeki verilerine odaklandı. Odaklanan bu veriler hem piyasadaki işleyişi değiştireceği gibi aynı zamanda da Dolar ve Euro kurlarında olabilecek çalkalanmalarıda etklileyecektir. 

DÖVİZ KURLARINDA YAŞANILAN SON GELİŞMELER

Hafta başlangıcının yapılmasıyla birlikte piyasada ki çalkalanmalar birazda olsun azalmış durumunda. Ekonomik alanda yapılan çalışamaların krizi bitirmeye yönelik olsada bu çalışmaların anlık olarak ekonomik sıkıntıları ilk önce çözeceği bir gerçektir. Bu gerçek ile birlikte kriz çözme çalışmalarının yansıdığı kurlarda da hafta başına göre bazı değişiklikler yaşandı. Serbest piyasa üzerinden Dolar 6,34 lira ile açılış yaparken Euro ise 7,42 liradan güne başladı. Hafta başında serbest piyasa üzerinde kapanış fiyatları ise Dolar 6,28 liradan yapılırken satış fiyatı ise 7,3550 liradan oldu. 18 Eylül günü yaşanılan kur gelişmeleri bu halde olurken yapılacak olan yeni kriz bitirme çalışmalarıyla kur fiyatlarının nasıl etkileneceğini hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 16:02
YORUM EKLE