Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’den İhracat Açıklaması

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ihracat hakkında açıklamalarda bulundu. Zeybekçi, ihracat rakamlarının Mayıs ayında canlanmasını beklediklerini dile getirdi. İşte ayrıntılar…

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’den İhracat Açıklaması

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’den İhracat Açıklaması

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi güzel haberlerle geldi. Mayıs ayının gelmesi ile Türkiye’nin ihracatının toparlanmasını beklediklerini dile getiren Zeybekçi, herkesi sevindirdi. Açıklamalarıyla umut veren Zeybekçi, bu gün dünyada gittikleri her yerde atalarımızın izleri ile karşılaştıklarını belirterek bu bizim için bir umut oluyor dedi. Gazeteciler Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’ye 11 Mayıs'ta Brüksel'de imzalanması beklenen Gümrük Birliğini Güncelleme Mutabakat Zaptı'yla ilgili de sorular yöneltti. Bunun üzerine Zeybekçi, Gümrük Birliği anlaşmasında 4 maddeyle ilgili yürütülen görüşmeler sonrası varılan mutabakatın açıklanacağını söyleyerek sözlerini tamamladı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE