Binali Yıldırım Müjdeledi: 4 Bin Kişiye İş İmkanı Doğacak!

AK Parti İBB adayı Binali Yıldırım tarafından 4 bin kişiyi ilgilendirek istihdam imkanıyla alakalı müjdeli haber kamuoyuna duyuruldu. Binali Yıldırım' ın açıklamalarından satır başlarına haberimizde yer verdik...

Binali Yıldırım Müjdeledi: 4 Bin Kişiye İş İmkanı Doğacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım müjdeli haberi kamuoyuna duyurdu.

Silivri' nin tarım ve seracılık bakımından çok elverişli bir bölge olduğunu, İstanbul' un en büyük ilçelerinden biri olduğunu vurgulayarak; 4 bin kişiye istihdam imkanı sunacak projeyle alakalı detaylı kamuoyuna aktardı. Binali Yıldırım açıklamasında 4 bin kişiye iş imkanı yaratacak projeyle alakalı olarak " Dolayısıyla Silivri'nin potansiyeli çok büyük. Tarım var, çiçekçilik var, sera var. Bütün bu imkanlar, köylerinde daha da geliştirilecek. Silivri'nin önemli konularından biri, yıllardır beklediğiniz hızlı tren. Onu da yapıyoruz. Silivri'den Edirne'ye hızlı tren yapılıyor. Hayırlı, uğurlu olsun. Eğer dertleri bilmiyorsanız, dermanını bulamazsınız. Dertlerinizi bilen kadrolar var. Volkan Yılmaz, dertleri biliyor, Silivri'yi de biliyor. Eminim ki en güzel hizmeti sizlere ekibiyle beraber yapacak. " ifadelerini kullandı.

Tarım ve çiçekçilik konusuyla alakalı olarak müjdeli haberi paylaşan Binali Yıldırım istihdam konusu için " Silivri'de, İstanbul'un merkezinde ne varsa, o olacak. Ulaşım, millet bahçesi, yeşil alanlar, tarım üretimi, istihdam, ılıca, jeotermal enerji, çicekçilik... Çiçekçilikten 4 bin kişi iş sahibi olacak. Çünkü İstanbul'un çiçeğini, başka şehirlerden alıyoruz. Burnumuzun dibinde Silivri'de, çiçekçilik köyü var. Şimdi onu geliştireceğiz, bütün İstanbul'u süsleyecek çiçekleri de Silivri'den almış olacağız. " şeklinde aktardı.

Silivri çok zaman kaybetti, geride kaldı

Silivri' nin eski huzuruna kavuşacağını, muasır medeniyetler seviyesine erişilmesinde yeni kadroların gündemde olduğunu, yeni imkanların Silivri' de doğmaya başlayacağını dile getirerek, vatandaşlara müjdeli haberleri sıraladı. Buradan ekonomik tüm sistemlerin yeniden tesisi, inşaası ve geliştirilmesi konusunda çok önemli adımların atılacağını belirterek huzurun yanında hizmetin de olması gerektiğini ifade etti.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE