Bayram İçin Emekliye Müjde

Bayram öncesi maaş almayı bekleyen binlerce emeklinin beklediği haber nihayet geldi. Bağ-Kur ve SSK emeklilerinin bu ay yatacak olan maaşları bayramdan önce yatacak. İşte ayrıntılar…

Bayram İçin Emekliye Müjde

Bayram İçin Emekliye Müjde

Her ayın 17 ve 26’sında maaş alan SSK ve Bağ-Kur emeklileri maaşlarını bayram öncesinde almak istiyordu. Nihayet emeklilerin beklediği haber geldi. Emekliler bu ayki maaşlarını Ramazan Bayramı’ndan önce ödenecek. 17 Temmuz’da başlayacak olan Ramazan Bayramı emekliler için parasız geçecekti. Ancak maaşların öne alınması ile emeklilerin mağduriyeti de önlenmiş oldu.

Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan alınan bilgiye göre Bağ- Kur emeklilerinin 14 Temmuz Salı günü SSK emeklilerinin ise 15 ve 16 Temmuz'da ödenecek. Emekliler bir de bu ay maaşlarını 4,76 oranında zamlı alacaklar. Bu zamlı maaşın yanı sıra maaşı bin 100 liranın altında kalan emeklilere seyyanen zam alacak. Bu ayki maaşlarda seyyanen zam da ekli olacak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE