Antalya İçin Bin 600 Eleman Alınacak! 4 Bin Liraya Kadar Maaş Veriliyor!

Akdeniz Sanayi Sitesinde çalışmak üzere bin 600 eleman alımı yapılacağı Mehmet Öztürk duyurdu. İşçilere 4 bin liraya kadar maaş veriliyor.

Antalya İçin Bin 600 Eleman Alınacak! 4 Bin Liraya Kadar Maaş Veriliyor!

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan sanayi siteleri hem belediyelerin ekonomisine geniş katkıda bulunuyor hemde yüz binlerce işçinin istihdam etmesi konusunda katkı sağlamakta olup Mehmet Öztürk bugün Antalya'da bulunan Akdeniz Sanayi Sitesi hakkında önemli bir duyuru yaptı.

Şu anda Antalya Akdeniz Sanayi Sitesinde 15 bin çalışanın bulunduğunu belirten Öztürk Akdeniz sitesinde çalışmak üzere eleman bulma konusunda zorluklar yaşadıklarını ve meslek liselerin ilgili bölümlerini bitiren kişilerin yüzde 80'inin okulları ile ilgili mesleklere girmediklerini ve farklı alanlarda çalıştıklarını ifade etti.

BİN 600 İŞÇİ İHTİYACI VAR!

Mehmet Öztürk tarafından yapılan açıklama da Antalya Akdeniz Sanayi Sitesinde bulunan 2 bin 500 iş yerinde en az bin stajyer işçi ve 600 nitelikli işçi toplam bin 600 personel ihtiyacının olduğunu belirtti. Stajyerlere sigortanın yapıldığı ve asgari ücretin üçte biri maaşın verildiğini belirten Mehmet Öztürk nitelikli işçilere 4 bin liraya kadar maaşın verildiğini belirtti.

Yapılan açıklamadan sonra İşin Olsa ekibi olarak bizlerde ilgili konuyu gündeme taşıdık. Buna göre Antalya Akdeniz Sanayi Sitesinde nitelikli işçiye 4 bin liraya kadar maaşın verildiği iddia edilmiş olup ilgili sektörde çalışmak isteyen adayların Akdeniz Sanayi Sitesine giderek ya da buradaki iş verenler ile görüşme yaparak detayları öğrenmesini önermekteyiz.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2018, 21:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayramı ATAGÜN
Bayramı ATAGÜN - 6 yıl Önce

Başka illerden de başvuru kabul ediyor musunuz?

Ömer zeydin
Ömer zeydin - 6 yıl Önce

Ben de çalışmak istiyorum

Burhan
Burhan - 6 yıl Önce

Bende çalışmak istiyorum

Burhan
Burhan - 6 yıl Önce

Bende çalışmak istiyorum