Almanya İş İlanı Yayımlandı Mı? 2 Bin Euro Maaş Verilecek (OBM Türkiye) Vasıflı Vasıfsız

Almanya iş ilanı yayımlanmış bulunmaktadır. 2 bin euro maaş ile çalışmak isteyecek kişilere yönelik yayımlanan Almanya temizlik görevlisi ve Almanya kaynakçı alımı gibi kadrolar hakkında tüm detaylar, OBM Türkiye ilanının bilinmesi gerekenleri haberimizde...

Almanya İş İlanı Yayımlandı Mı? 2 Bin Euro Maaş Verilecek (OBM Türkiye) Vasıflı Vasıfsız

Geçtiğimiz günler itibariyle Türkiye ve Almanya' da uzun süredir faaliyet göstermekte olan OBM Türkiye A.Ş tarafından bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda Almanya' da çalışmak isteyecek personellere yönelik ilanların yayımlanacağı bilgisi verildi. Almanya' da çalışmak üzere vasıflı ve vasıfsız personel alımı yapılacağı bilgisi aktarılırken; tüm masrafların da şirket tarafından karşılanacağı, dil eğitimlerinin de yine şirket tarafından sağlanacağı ifadeleri kullanıldı. Bu bağlamda Almanya iş ilanı dahilinde temizlik personeli, kaynakçı, inşaat işçileri, hemşire ve tesisatçılar gibi kadrolarda personel ve işçi alımları gerçekleştirilecektir.

Başvurular hakkında bilinmesi gerekenler (OBM Almanya iş ilanı)

Almanya' da işçi çalıştırabilmek için İŞKUR tarafından ilgili protokollerin sağlanmış, gerekli izinlerin verilmiş olması gereklidir. OBM Türkiye' nin şuanda bu yönde bir iş çözümüne İŞKUR verileri üzerinden ulaşılamamaktadır. Şirket yetkilisi tarafından yapılan açıklamada İŞKUR ile görüşmelerin yapılacağı ve sürecin netlik kazandırılacağı ifadelerine yer verilmişti. İŞKUR nezdinde bu izinlerin alınması halinde, ilana başvurular hakkında resmiyet süreci başlamış olacaktır. Şuan itibariyle şirket başvurularını yalnızca kendi resmi web adresi üzerinden almaktadır. Yapılan açıklamada kendilerinin yurt dışına gidiş masraflarını, eğitim masrafları gibi temel kalemdeki masrafları üstlendiklerini belirterek, kötü niyelik kişilere karşı dikkatli olunması gerektiği çağrısında bulunan OBM Türkiye' nin, İŞKUR ile ilgili proje dahilinde çözüme kavuşup tekrar duyuru yayımlaması gerekmektedir. Şuan itibariyle resmi makamlarca onaylanmış bir ilanı bulunmamaktadır.

Başvurular ne zaman başlayacak, ne zaman sonlanacak?

Şirket genel müdürü tarafından yapılan bir açıklamada başvuruların obm-turkiye.com adresi üzerinden alınmaya başlandığı ve 30 Aralık 2018 tarihine kadar da devam edeceği bilgilerine yer verilmişti. Şuan itibariyle İŞKUR tarafında bir projesi bulunmayan şirketin, ilgili süreçleri hazırlayıp belirtilen son başvuru tarihini de yeniden güncelleyeceği düşünülmektedir. Daha önce yapılan açıklamalarda Almanya işçi alımı noktasında OBM Türkiye genel müdürü temizlik görevlisi ve kaynakçı, hemşire, tesisatçı gibi ifade edilebilecek kadrolara yönelik alımlar yapılacağını duyurmuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 23:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat sarsu
Ferhat sarsu - 2 yıl Önce

Merhaba ben inşaat soğuk demirci ustasıyım projeden çok iyi derecede anlıyorum MYK ustalık belgem var çok ihtiyacım var yanınızda çalışmak isterim yardımcı olursanız sevinirim saygılar sunarım Ferhat sarsu 05357805375

Müslüm Kaya
Müslüm Kaya - 2 yıl Önce

Dört gözle bekliyorum

Tahsin Seçgin
Tahsin Seçgin - 2 yıl Önce

Makine bakım ve onarım ustasi kaynakçı yim

Ali çar
Ali çar - 2 yıl Önce

Ben temizlik ci olarak gitmek istiyorumAlmanyaya

Ramazan dondar
Ramazan dondar - 2 yıl Önce

Almanyada çalışmak istiyorum

Mariam
Mariam - 2 yıl Önce

Yaşli ve hasta bakiciyim
Almania da iş ariyorum

haydart gökmen
haydart gökmen - 2 yıl Önce

bende gitmek isterim ama form dolduramıyoruz temizlik işcisi olarak

Lütfiye yazarel
Lütfiye yazarel - 2 yıl Önce

İŞKUR AÇIKLAMA YAPMIŞ SİTESİNDEN. Haber yalan itibar etmeyin