21 Ağustos 2020 BİM Aktüel Ürün Kataloğunda Okul Kırtasiye Ürünleri! Akıllı Çocuk Saati!

BİM 21 Ağustos 2020 aktüel ürün kataloğu belli oldu. Bu hafta okulların açılmasına yakın bir zaman kala okul ve kırtasiye ürünleri gelecek. Diğer yandan velilerin ilgisini çekecek olan akıllı çocuk saati de bu hafta bim kataloğundaki yerini alacak.

21 Ağustos 2020 BİM Aktüel Ürün Kataloğunda Okul Kırtasiye Ürünleri! Akıllı Çocuk Saati!

21 Ağustos 2020 BİM aktüel ürün kataloğunda okul kırtasiye ürünleri! Akıllı Çocuk Saati!

Türkiye'nin perakende satış mağazalarından bir tanesi olan BİM, Ağustos ayının ikinci haftasında  21 Ağustos 2020 aktüel ürün kataloğu belli oldu. Bu kapsamda okulların açılmasına sayılı günler kala okul ürünlerinden pek çok Kırtasiye gereçleri sırt çantası kalemlik, ilkokul çantası, anaokul çantası, matara defteri, sulu boya kabı, fon kartonu, resim defteri, proje çantası, fotokopi kağıdı, evrak dosyaları pek çok sayıda Kırtasiye ürünü yer aldı.

BİLİCRA AKILLI ÇOCUK SAATİ;

BİM aktüel kataloğunda ev gereçleri elektronik ürünler bu hafta yerini kırtasiye ürünlerine bıraktı. Elektronik ürünleri içerisinde akıllı çocuk saati olarak gelecek. Bazı ürünlerin fiyatları şu şekilde olacak. Akıllı çocuk saati konum izleme, çocuklar nerede olduğunu öğrenebilmek arama özelliği, SMS sesli mesaj özelliği mobil uygulama, sos özelliği, sanal bariyer gibi özellikler bulunuyor.  Akıllı saat 2 yıl garantili olacak 4 farklı renk seçeneğinde geliyor. Çocukların güvenli alan dışına çıktıklarında bildirim alma özelliği sanal bariyer, acil durum butonu gibi birçok özelliği bulunduran akıllı saat öğrenci veliler tarafından çokça ilgi görecek ürünler içerisinde bulunuyor.

KIRTASİYE;

XEROX  A4 fotokopi kağıdı 80 gram 14,95 TL. Desenli proje çantası 9,95 TL. 25 yapraklı sprey resim defteri, 12'li tüp Kuru boya kalemi Jumbo boya kalemi keçeli kalem Renkli fotokopi kağıdı, şeffaf kaplama kağıdı hazır defter kağıdı, sulu boya fırçası, pastel boya, boya kalemi,  telli sunum dosyası, evrak dosyası, Beyaz Tahta kalemi, çift taraflı yazı tahtası, kalemi 6'lı simli yapıştırıcı, Stick yapıştırıcı, sıvı yapıştırıcı, sticker çeşitleri, beyaz tutkal, renkli Ataç, üçlü bant, oyun hamuru seti, 10'lu keçe, çizim seti belge seti makas, zımba makinesi, ikili yapıştırıcı yapışkan kağıdı, Kral Şakir sticker çeşitleri, okul etiketleri, yapışkan not kağıdı, mantar, pano spiralli, defter kapak, dikişli defter 2'li sınav silgisi, kalem ucu, Kalemtıraş, silgi ürünleri bulunuyor.

BİM bu hafta indirimli ürünleriden bir taneside okula hazırlık mobilya ürünleri olacak. Gaming çalışma masası ile çalışma masası, 5 katlı kitaplık bunlardan bazıları olacak.

YORUM EKLE