Evde Vazo İşi Veren Firmalar

Evinizde oturduğunuz yerden vazo süsleme, dekoratif vazo yapımı gerçekleştirerek para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evde vazo işi veren firmalar hangileridir?

Evde Vazo İşi Veren Firmalar

Ülkemizin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmekte olan firmalar işçi almamak ve sadece işçilerin yoğun olduğu dönemlerde siparişlerin yetiştirilebilmesi için evlere iş vermektedir. Son zamanlarda evlere verilen işlerden bir tanesi vazo işidir. Kimi firmalar vazo süsleme, vazo boyma işleri verirken kimi firmalar dekoratif vazo yapımı işi vermektedir.

Sizlerde evinizde oturduğunuz yerden ek iş yapmak ve aile kazancınızın artmasını istiyorsanız evde vazı işi yaparak aylık 500 - 600 TL gibi rakamlar kazanabilirsiniz. Peki evde vazo işi nedir, evde vazo işi nasıl yapılır?

EVDE VAZO İŞİ NEDİR?

Pek çok firma evlere vazo işi vererek hem kendi kazanmakta hemde evlere iş alan kişilere para kazandırmaktadır. Peki evde vazo işi nedir? Evde vazo işi şöyle ki firmalar sizlere vazoları vermekte ve sizlerden bunları belirtilen şekillerde boyamanız istenmektedir, ya da malzemeleri size verilerek sizden dekoratif vazo yapmanız istenmektedir. Sizlerde belirtilen bu işleri yaparak aylık güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

EVDE VAZO İŞİ VEREN FİRMALAR

Peki evde vazo işi veren firmalar hangileridir? Buna göre evlere vazı işi veren firmalar sürekli olarak değiştiği için sizlere isim veremiyoruz. Bunun yerine hemen aşağı bölümden yaşadığınız il ilçe ve size ulaşılacak mail adresini yorum olarak gönderirseniz evlere vazo işi veren firmalar sizlerle iletişim kuracaktır.

DİĞER EK İŞLER BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevtap özgül
Sevtap özgül - 3 yıl Önce

Beykoz kavacık

ÖZLEM
ÖZLEM - 3 yıl Önce

İşe ihtiyacım var

Elif Ozan
Elif Ozan - 3 yıl Önce

Evde vazo işi veren İstanbul bağcılar A yakın bir yer var mı

Elif Ozan
Elif Ozan - 3 yıl Önce

Email :elif_yurtsever82@hotmail.com İstanbul bağcılar A

YAREN ozlem
YAREN ozlem - 3 yıl Önce

Istanbul gaziosmanpaşa yarencolak61@gmail.com

Halime
Halime - 3 yıl Önce

Evde vazo isine talibim

Gülay Akpınar
Gülay Akpınar - 3 yıl Önce

KAYSERİ / TALAS
akpnr.02@hotmail.com firmalardan ulaşmasını bekliyorum

mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

Is istiyorum