Evde Tesbih İmalatı İşi

Tesbih Osmanlı döneminden bu yana popülerliğini kaybetmeyen bir aksesuar. Günümüzde bile bir çok erkek tesbih kullanmaktan vazgeçmiyor. Hatta insanlar evlerinde tesbih koleksiyonu bile yapıyor.

Evde Tesbih İmalatı İşi

Evde Tesbih İmalatı İşi

Tesbih Osmanlı döneminden bu yana popülerliğini kaybetmeyen bir aksesuar. Günümüzde bile bir çok erkek tesbih kullanmaktan vazgeçmiyor. Hatta insanlar evlerinde tesbih koleksiyonu bile yapıyor. Çok kaliteli ve değerli taşlardan oluşan pahalı tesbihlerden ziyada daha çok gençlerin tercih ettiği uygun fiyatlı tesbihler piyasada çok rağbet görüyor. Bu kadar çok tercih edilen bir aksesuar da ek gelir elde etmek isteyenler için yeni bir kazanç kapısı yaratıyor. Evde tesbih işi yaparak hazırlayacağınız teşbihlerin satışları da aynı şekilde artmaktadır ve gerçekten para kazandıracak bir kitlesi bulunmaktadır. İnsanlar sadece kullanmak için değil, evlerinde ve arabalarında süs olarakta tesbih satın almaktadır. Bazı kitleler için tesbih gerçekten vazgeçilmez bir aksesuardır.

Evde tesbih işi yaparken öncelikle minumum sermaye ile başlamalısınız ki bu işten para kazanabilesiniz. Bundan dolayı belli bir sermaye ile üretebileceğiniz tesbih sayısı maksimum olmalıdır. Dışarıdan hazır alacağınız malzemeler için en uygun yerleri bulmalısınız. Evde tesbih işi yapmaya ilk olarak malzeme temini ile başlayabilirsiniz. Evde ek iş imkanı sağlayan firmalardan bu malzemeleri alabileceğiniz gibi çin gibi ucuz pazarlardan çok uygun rakamlarda ürünleri getirterek çok küçük maliyetlerde ürün temin edebilirsiniz. Evde tesbih işi veren firmalarda vardır. İsterseniz bu firmalara giderek hiç sermaye koymadan bu işi yapabilirsiniz. Çünkü bu firmalar malzemeleri sizlere kendileri vermektedir. Böylece sermayeden kurtulursunuz. Ayrıca bu firmalardan iş alarak tesbihleri satacak yer aramak zorunda da kalmazsınız.

 

Gelelim evde tesbih işi veren firmaları nasıl bulacağınız konusuna. İnternet üzerinde bir çok firma bu konuda ilan vermektedir. Sitemizde de evde tesbih işi veren firmaların ilanları yayınlanmaktadır. Siz de sitemize gelerek güncel olarak evde tesbih işi ilanlarını takip edebilirsiniz. Bu sayede evinizden bile çıkmadan para kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Evde tesbih imalatını ek iş olarak yapmak isteyenlerin en çok merak ettikleri soruların başında ne kadar ücret kazanacakları gelmektedir. Bunu ek iş olarak yapacaksanız, gelirin sizi tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz. Zaten hiçbir sermaye koymayacağınız için gelir elde etmek kaçınılmaz olacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
aynur tokur
aynur tokur - 5 yıl Önce

kastamonuda oturmaktayım yardımcı olursnz sevinirm

Emre İLBOĞA
Emre İLBOĞA - 2 yıl Önce

EVDE TESBİH DİZME YADA DAHA EVDE YAPABİLECEĞİM NE İŞ VARSA BENİ BİLGİLENDİRMENİZİ RİCA EDİYORUM emreilboga@gmail.com keçiören ankara

Emine Aydogan
Emine Aydogan - 11 ay Önce

Benim istanbul bayrampasada organizasyon susleri yapip satan bir isyerim var.Tespih dizim isi dagitim yapmak istiyorum.Cunki disari is yapmak isteyen bayanlarimiz mevcut.Yardimci olmak isterseniz sevinirim.firmamin ismi Ecesüshediye instagramdan bakabilirsiniz.

Nazmi gümüş
Nazmi gümüş - 2 ay Önce

Bende bu işi yapmak istiyorum

Nazmi gümüş
Nazmi gümüş - 2 ay Önce

05337794280 bende bu işi yapmak istiyorum