Evde Kutu Katlama İşi

Son dönemlerde en çok tercih edilen ek işlerden biri Evde kutu katlama işi bu anlamda ev hanımlarına büyük avantaj sağlamaktadır. Günde sadece birkaç saatinizi ayırarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Sadece boş zamanlarınızı çok basit bir iş olan kutu katlama işine ayırabilir ve ayda belki de bir asgari ücret kadar maaş kazanabilirsiniz.

Evde Kutu Katlama İşi

Evde Kutu Katlama İşi

Ekonomik zorluklar artık insanları ek iş aramaya İtmektedir. Ev hanımları aile bütçesine katkı sağlamak için, öğrenciler de ailelerine destek olmak için kendilerine ek iş bularak çalışmaktadır. 2015 yılında ek iş veren firmalar da hızla artmaktadır. Ek iş yaparak para kazanmak zor olsa da evden çıkmadan para kazanabileceğiniz için bir hayli karlı bir iştir. Çünkü yol masrafı yok, yemek derdi yok, evinizin konforunda, ev işlerinizi tamamladıktan sonra ek iş yapabilir ve boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Son dönemlerde en çok tercih edilen ek işlerden biri Evde kutu katlama işi bu anlamda ev hanımlarına büyük avantaj sağlamaktadır. Günde sadece birkaç saatinizi ayırarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Sadece boş zamanlarınızı çok basit bir iş olan kutu katlama işine ayırabilir ve ayda belki de bir asgari ücret kadar maaş kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımı ve öğrencilerin ev işlerini, eğitimlerini aksatmadan yapabilecekleri Evde kutu katlama işi özellikle eli hızlı olan kişiler tarafından kolaylıkla yapılabilir. Zaten evde kutu katlama işi veren firmalar da daha çok eli çabuk olan kişileri tercih etmektedir. Size işi verecek olan firma öncelikle size örnek bir kutu verirler ve siz o örnek kutuya göre diğer kutularınızı hazırlarsınız. Kutu başına alacağınız ortalama fiyatta firma tarafından en başta size belirtilir. Yapılacak ek işler arasında en kolaylarından biri olduğu da söylenebilir.

 

Siz de 2015 yılında kendinize yapacak bir ek iş arıyorsanız, şansınızı Evde kutu katlama işinden yana kullanabilirsiniz. Ek iş veren firmalara ulaşmak içinse sitemizden yardım alabilirsiniz. Sitemizde dönem dönem ek iş ilanları yayınlanmaktadır. Siz de bu fırsatı değerlendirebilir ve ek gelir elde etme şansını yakalayabilirsiniz.  

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2016, 06:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Melike
Melike - 5 yıl Önce

Nasil yapiliyor bende yapmak istiyorum ulaşabileceğim adresler var mi acaba ?

hulya
hulya - 5 yıl Önce

Nasil ulaşabiliriz bu firmalara ve hangi illerde

memet
memet - 5 yıl Önce

Merhaba. Van da oturuyurum ek is olarak bize uyar. Ben eşim cocuklarda var. Teşekkürler.

ARİF ALİTOPAL
ARİF ALİTOPAL - 5 yıl Önce

çok ıhtıyacım var acıl ıs lazımılgılenırsenız sevınırım

berre
berre - 5 yıl Önce

Nereye nasil başvurabiliriz aciklama yapar misiniz

deniz
deniz - 5 yıl Önce

Ankarada oturmaktayim 3 kisiyiz. Geri donus yapilirsa sevinirim.

nejda
nejda - 5 yıl Önce

Bende evde kutu katlama işi yapiyorum.isterseniz yaptıklarımdan foto atabilirim.ekibim var.haber bekliyorum.tkler.

isa
isa - 5 yıl Önce

Bende istiyoruum 05423823975