Sabancı Holding'in iştiraklerinden birisi olarak bilinen Carrefoursa şuanda Türkiye'nin dört bir yanında hizmetlerine 10 binden fazla personeli 600'den fazla mağaza ile devam etmektedir. 1963 yılında Fransa'da açılan ve sonrasında Türkiye'ye gelen şirket yıllardır kaliteli hizmet vermeye devam etmekte, vatandaşların uğrak noktası olarak başarılı girişimlerine devam etmektedir. Carrefoursa yeni yayımladığı iş ilanlarına personel alıyor. Sizler için ilgili iş ilanlarını derledik. 1993 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan Carrefoursa kendi sektöründe devam eden bir çok marketi de satın almış, bünyesine katmış ve mağaza zinciri sayısını bir hayli artırarak yoluna devam etmeyi sürdürmüştür.

Açık Pozisyonlar Nedir?

Carrefoursa tarafından yayımlanan iş ilanları nedir? Mağaza görevlisi, taze gıda reyon görevlisi, sezonluk mağaza görevlisi, balık reyon görevlisi, kasap reyon görevlisi, part time mağaza yöneticisi, mağaza müdür yardımcısı, yeni mezun yönetici adaylar, e-ticaret görevlisi, part time mağaza görevlisi pozisyonlarına personel alımı yapılıyor. Hangi pozisyon için kaç personel alınacağına dair bilgiler ilanlarda yazılmıştır. Bir çok pozisyon için farklı farklı mağazalara alım yapıldığı için sizlere sadeec tek bir ilan olarak yukarıda belirttik. Peki adaylar Carrefoursa iş ilanlarına nasıl başvuru yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Carrefoursa personel alımına başvuru yapmak isteyen adayların hemen aşağıdaki linki takip ederek tüm ilanlara ulaşması, ilgili pozisyonları görüntülemesi ve niteliği kendisine uyan pozisyonlar için müracaatlarını internet ortamından gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Başvuru: https://bit.ly/2NgU5Zy