LC Waikiki Bayilik Başvuru Şartları Nedir? LC Waikiki Bayilik Veriyor Mu?

Giyim sektörünün önde markası LC Waikiki bayilik veriyor mu? LC Waikiki bayilik başvurusu şartları nedir, ücreti ne kadar?

LC Waikiki Bayilik Başvuru Şartları Nedir? LC Waikiki Bayilik Veriyor Mu?

Ülkemizin giyim sektörünün en öncü firmalarından bir tanesi LC Waikiki'dir. LC Waikiki neredeyse tüm Türkiye'nin dört bir yanında bulunmakta olup her bölgeye devasa büyüklükte mağazalar açmaktadır.

LC Waikiki dünya markası haline geldiği için açılan mağazalarında ciroları oldukça yüksektir. Öyle ki ortalama olarak çok sayıda LC Waikiki bayiliğinin 40 - 50 bin TL'lik kazanç elde ettiğibelirtilmektedir. Peki LC Waikiki bayilik veriyor mu? LC Waikiki bayilik şartları nedir, LC Waikiki bayilik başvurusu nasıl yapılır.

LC Waikiki Bayilik Veriyor Mu?

LC Waikiki firması anlaşmalara göre bayilik vermektedir. Ancak anlaşma yapılacak olan kişi ile gerekli anlaşmalar yapılır ve yıl içerisinde de ilgili bayiliğin tüm kontrolleri sağlanarak faaliyetine devam eder.

LC Waikiki Bayilik Şartları

LC Waikiki firması bayilik konusunda bazı şartlar sunmaktadır. Örneğin firmanın belirttiği ürünleri almak zorunda olduğunuz gibi yine kafanıza göre kampanya yapamaz ve fiyatları belirleyemezsiniz. Tasarım, mağaza kokusu gibi konularda önemli olmak ile beraber LC Waikiki oldukça büyük dükkanlara bayilik izni vermektedir.

LC Waikiki yine bayilik ücreti almakta olup bu ücretin mağazadan mağazaya değişiklik gösterdiğini ifade etmektedir. Ücret ve anlaşma için LC Waikiki firması ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Faruk Eroğlu
Faruk Eroğlu - 5 yıl Önce

Bende LC Waikiki Bayilik almak istiyorum benim bulundum ilçede gerçekten büyle bir giyime ihtiyaç var madiyet ünemli deyil yeterki bir bayilikte bana verin sizden cvp bekliyorum

Gülsüm koç
Gülsüm koç - 5 yıl Önce

Güzel ürünleriniz var almaya geliyoruz izmir balçova kipadaki bayinizdeki kasiyer elemanlarınız sürekli alaysi bi şekilde kendi aralarında konuşuyor hiç hoş olmuyor

Serdar elma
Serdar elma - 4 yıl Önce

Slm ben Serdar elma kuwait ülkesinden yazıyorum lcw bayaligi düşünüyoruz koşullar şartları öğrenmek mız mümkün mü 00965 66331797 [email protected] emailim iletişime geçerseniz sevinirim Whatsup sürekli aktif

hüseyin KAÇAR
hüseyin KAÇAR - 4 yıl Önce

Bizim ilçe de niye olmasın ama gerekli olan şartlar yazılmamış

Nurgül
Nurgül - 2 yıl Önce

Bayilik ile ilgili bilgi almak istiyorum