Merkez Bankası Personel Alımı Başvuruları Bugün Son!

Merkez Bankası bünyesine alımını yaptığı kadro için başvurularda son güne gelindi. Başvurular bugün sona eriyor. İşte detaylar.

Merkez Bankası Personel Alımı Başvuruları Bugün Son!
Merkez Bankası Alıınını yaptığı personel kadrosu için başvurularda son güne gelindi. Başvurular bugün sona ermekte olup adaylar başvurularını mutlaka gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Merkez Bankası bünyesine Yönetici Asistanı pozisyonunda 6 personel alımı yapacak. Alınacak Yönetici Asistanları Ankara ilinde görev yapacaklardır. Ayrıca adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyacaktır. Yönetici Asistanları Ankarada İdari Merkez birimine alınacaktır.

ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLAR ARANACAK:

Merkez Bankası Yönetici asistanlığı kadrosuna başvuru yapacak adaylardan, yazılı ve  sözlü iletişim becerisi yüksek olmak, lisans yada yükseklisans mezunu olmak, MS office programlarını ileri düzeyde kullanabilmek, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip olmak, temsil yeteneği yüksek olmak, 01.01.1987 ve sonrası doğumlu olmak şartları aranacaktır. Bu kadroya başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç 12 Mayıs 2017 tarihine kadar yapmaları şarttır. 
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 00:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE