Halkbank Personel Alımı Sona Eriyor! Gişe Elemanı Sınavı Ne Zaman?

Halkbank 24 farklı Şehir için Banko Hizmetleri Asistanı alımı için başvurularda sona gelindi. Peki Sınav ne zaman yapılacak? Kimin başvuruları geçerli olacak?

Halkbank Personel Alımı Sona Eriyor! Gişe Elemanı Sınavı Ne Zaman?

Halkbank hafta başında yayımladığı personel alımı ilanı ile yüzlerce kişiye müjde vermişti. Başvuru şartlarını taşıyan herkes başvuru yaptı ve hala başvuru yapmamış olan veya başvurusunu yapmış ve sınavı bekleyen adaylar için İşin Olsa ekibi tarafından hazırlanan bu haberimizde sizlere Halkbank personel alımı ilanı hakkında detayları tekrar aktaracağız.

24 ŞEHİRDE ALIM YAPILACAK?

Halkbank Banko Hizmetleri Asistanı yani Gişe Elemanı pozisyonunda 24 farklı şehirde alım yapacağını ilan etmişti. Peki hangi şehirlerde alım yapılacak?

 1. Adıyaman
 2. Diyarbakır
 3. Hatay
 4. Muş
 5. Ağrı
 6. Elazığ
 7. Kahramanmaraş
 8. Siirt
 9. Artvin
 10. Erzincan
 11. Kars
 12. Sivas
 13. Batman
 14. Erzurum
 15. Kilis
 16. Şanlıurfa
 17. Bingöl
 18. Gaziantep
 19. Malatya
 20. Şırnak
 21. Bitlis
 22. Hakkari
 23. Mardin
 24. Tunceli

Olmak üzere 24 farklı şehir için istihdam edilmek üzere Banko Hizmetleri Asistanı (Gişe Elemanı) alımı yapılacak.

KİMLERİN BAŞVURULAR GEÇERLİ SAYILACAK?

Halkbank personel alımı ilanına henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Bankada çalışması yasaklanmamış olmak, 29 yaşından büyük olmamak, Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamaki Banka tarafından yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve yukarıdaki alım yapılacak il de ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

Ayrıca başvuru yapmış olan adaylar bu şartları taşıdıkları halde başvuruları geçerli sayılacaktır. Aksi taktirde başvuruları kabul edilemez.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR?

Halkbank personel alımına adaylar ilanın yayımlanması ile birlikte başvurularına başlamışlardı. Ancak adaylar başvurularını en ge. 06 Eylül 2019 tarihine kadar saat 18:00 a kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular https://sinavbasvuru.halkbank.com.tr adresinden yapılacak; şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

“Sınav Başvuru Formu” aday tarafından eksiksiz olarak doldurulacak ve son 6 ay içerisinde çekilmiş en fazla 770 kB büyüklüğünde JPEG, JPG veya PNG formatında vesikalık fotoğraf, sınav başvuru formuna eklenecektir.

Sınav başvuru formuna Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GİŞE ELEMANI ALIM SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

Halkbank banko asistanı alımı ilanına başvuru yapmış olan adaylar sonrasında banka tarafından yapılacak sınava katılacaklardır. Sınav tarihi için net bir tarih verilmesede, Ekim ayı içinde planlanacak olup sınav başvuruları olumlu değerlendirilen adaylara tarih, saat, lokasyon ve diğer bilgilendirmeler ayrıca yapılacaktır. (Süreçle ilgili bilgilendirmeler cep telefonu ve/veya e-posta adresi üzerinden gönderileceği için güncel olarak takibiniz gerekmektedir.)

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 15:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şirin tekinaslan
Şirin tekinaslan - 2 yıl Önce

Iyi günler ben denizlide yaşıyorum bankanızda çay cilik işi yapmak istiyorum uğun kadroda boş yer olursa bana yardımcı olursanız sevinirim ise ihtiyacım var

Barıs
Barıs - 2 yıl Önce

Sınav lınkı geldı ve gırıs yapamıyorum ne bıcım sınav ya