Akbank Yarı Zamanlı Gişe Memuru Alımı Başvuruları Bitiyor!

Akbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yarı zamanlı gişe memuru alımı gerçekleştirmekte olup başvuruları 16 Mart tarihinde bitiyor.

Akbank Yarı Zamanlı Gişe Memuru Alımı Başvuruları Bitiyor!

Ülkemizin en önemli bankaları arasında yer alan ve Sabancı Holding'in sahibi olduğu Akbank Türkiye'nin bir çok ilinde faaliyetlerini sürdürmekte olup internet kanalı ile de sıklıkla gündeme gelmekte olup personel kadrosunu ihtiyaca gör yayımlamış olduğu ilanlar doğrultusunda gidermektedir. Geçtiğimiz aylarda akbank tarafından yayımlanan yarı zamanlı gişe memuru alımı ilanı büyük rağbet gördü ve adaylar müracaatlarını gerçekleştirdi. Buna göre başvuruların 16 Mart tarihinde sona erdiği Akbank ilanında adayların müracaat etmesi için birkaç gün kaldı. Peki nasıl başvuru yapılır, aranan şartlar nelerdir?

Aranan Şartlar Nelerdir?

  • Deneyimsiz adaylar için örgün eğitim veren üniversitelerin minimum 3., 4.sınıf öğrencisi
  • Deneyimli adaylar için üniversitelerin örgün lisans bölümlerinden mezun
  • Haftada 2.5 gün toplam 20 saat çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz
  • Şubede her türlü tahsilat ve tediye işlemlerini yerine getirir
  • Kasa işlemi gerektiren mevduat hesaplarının açılış, işleyiş ve kapanışı ile ilgili bankacılık hizmetlerini gerçekleştirir

Yukarıdaki detaylar Akbank'ın ilanında belirtilmiş olup ilk üç madde aranan şart ve son iki madde ise ilgili gişe memurunun yapacağı görevler olarak sunulmuştur. Peki başvurular nasıl yapılacak?

Başvurular Nasıl Yapılır?

Akbank'ın yarı zamanlı gişe memuru alımında yukarıdaki niteliklere uyum sağlıyor ve görevleri yerine getiririm diyorsanız hemen aşağıdaki linki tarayıcınıza yapıştırarak git diyin ve ilana ulaşınız. Kariyer sayfasına giriş yaptıktan sonra kendi öz geçmiş yazınız ile birlikte müracaatlarınızı iletebilirsiniz. Unutmayın son tarih 16 Mart olarak belirtildi.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-gise-yetkilisi-2339977

YORUM EKLE