Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alımı yapıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alımı yapıyor

23 Mart 2015 Pazartesi 10:37
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alımı yapıyor. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 25 adet Sözleşmeli Personel alacaktır. Sizde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesine katılmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, başvuru sırasında istenilen belgelere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNUN 4/B ) ALIM İLANI Üniversitemize 5620 Sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Karan ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere, KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Lise Mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir. Lisans Mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı değerlendirilecektir. ÜNVANI ADEDİ ARANAN NİTELİKLER Hemşire 23 1-Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak. 2-Üçüncü Basamak Sağlık Kurumlarında (Üniversite Hastaneleri, Eğitim Hastaneleri, Eğitim Dal Hastaneleri) En az 1 yıl çalışmış olmak (Sigorta Dökümü ve Çalışma Belgesiyle Belgelenmesi istenecektir) 3-Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi Sertifikası bulunmak Hemşire 2 1-Hemşirelik Lisans Mezunu olmak. 2-Üçüncü Basamak Sağlık Kurumlarında (Üniversite Hastaneleri, Eğitim Hastaneleri, Eğitim Dal Hastaneleri) En az 1 yıl çalışmış olmak (Sigorta Dökümü ve Çalışma Belgesiyle Belgelenmesi istenecektir) 3-Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi Sertifikası bulunmak 1- Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

Genel Şartlar:

1. TC. vatandaşı olmak, 2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 3. Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla sureyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşılar suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas.ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 4. Askerlik Durumu itibariyle; a) Askerlikle ilgisi bulunmamak, b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 5. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. 2) ilan tarihinden 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olmak. 3- 2014 KPSS (B) grubu sınavına girmiş bulunmaları. 4- ilanımız yayınlandıktan sonra başvuru tarihi www.oqu.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 5- KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra işe alınmaya hak kazananların isimleri, başvuru bitim tarihinden sonra www.ogu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır İstenilen Belgeler; 1. Başvuru Formu 2. Sağlık Beyanı 3. Adli Sicil kaydının bulunmadığına dair yazılı belge veya beyanı 4. Çalışma Belgesi 5. SGK Hizmet Dökümü 6. Diploma veya Mezuniyet Belge Fotokopisi 7. 2014 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi 8. Nüfus cüzdanı fotokopisi 9. 1 Adet Fotoğraf (Başvuru Formuna yapıştırılacak) 10. Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi Sertifikası fotokopisi

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.