İŞKUR TYP 600 Personel Alımı Yapılacak! Mart Ayı TYP Alımı Olacak Mı?

TYP kapsamında personel alımı ilanları yayımlandı. Mart ayı içerisinde yeni personel alımları yapılacak mı? Tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR TYP 600 Personel Alımı Yapılacak! Mart Ayı TYP Alımı Olacak Mı?

TYP Personel Alımı ilanları yayımlandı. İŞKUR üzerinnde yayımlanmış olan ilanlara göre TYP kapsamında kamuya 600 Personel Alımı yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığının okullara personel alımlarının sona ermesinin ardından yeni ilanlar yayımlandı ve Başvurular başladı. Toplum Yararı Programları adı altında geçici süreli çalışmak isteyen adaylar için büyük fırsat. Bu kapsamda İşin Olsa ekibi olarak sizlere personel alımı ilanı detaylarını paylaşacağız.

Yeni TYP Personel Alımı İlanları Yayımlandı!

İŞKUR üzerinde gelen duyuruya göre TYP kapsamında kamuya 600 personel alınacak. MEB Okullara personel alımlarını sonlandırması ile Kaymakamlıkların personel alımları başladı. Bu yönde Erzincan Üzümlü kaymakamlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 600 çevre temizliği alanında personel alımı yapılacağı açıklandı. 

Başvuruların başlaması ile birlikte en geç 28 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını sadece İŞKUR Typ Personel başvuru sistemiz üzerinden gerçekleştirecekler.

TYP Personel Alımlarıı Mart Ayında Devam Edecek Mi?

Şubat ayının son günlerinde gelen süpriz ilan ile çok sayıda alım yapılacak. Ancak adaylar personel alımlarının Mart ayı içerisinde de yapılmasını bekliyor. İşsiz olan adaylar TYP Personel alımı ilanlarının Mart ayı içerisinde de yayımlanmasını bekliyor.

Mart ayı TYP Personel Alımı ilanlarından haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulamasını İndiriniz.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2022, 02:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre
Emre - 2 yıl Önce

Slm arkadaşlar bütün kurumlar elaman alıyorlar neden meb elaman almıyor aldığıda her okula bir kişi ondanda iş bekliyor ilaçlama yapsın hijyenik olsun bunun canı yok bütün işleri yapsın amman sakın hastada olmasın yoksa okullar birlikten geçilmez

Feyat Gökdağ
Feyat Gökdağ - 2 yıl Önce

iş istiyorom söreli 1ricam

Fahriye adiguzel
Fahriye adiguzel - 2 yıl Önce

Iskur isinden bende faydalanmak istiyorm

M e b..
M e b.. - 2 yıl Önce

Kalıcı ne zaman alım olacak yaş sartu 45 olmali

Nedim beyhan
Nedim beyhan - 2 yıl Önce

Ben de iş istiyurum