Başvuruyu Kaçırma! ASHB 3 İlde SYDV ve TYP Personel Alımı İlanları Yayımlandı

Aile Bakanlığı Personel Alımı ilanları yayımlandı. TYP ve SYDV kapsamında 3 farklı şehirde Personel alımı yapılacak. Kontenjan dağılımı ve şartlar haberde.

Başvuruyu Kaçırma! ASHB 3 İlde SYDV ve TYP Personel Alımı İlanları Yayımlandı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Yeni kamu personel ve Kamu İşçi alımı ilanları yayımladı. Farklı Şehirlerde ve alanlarda olmak üzere işçi personel alımı yapılacak olup ilanlara başvurular başlamıştır.

Özellikle İşçi Alınmasında büyük rol Oynayan İŞKUR aracılı ile ilanlar yayımlandı. Yayımlanan söz konusu ilanlara göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ( ASHB ) Toplum Yararı Programları kapsamında ve Sosyal Yarcımlar Genel Müdürlüğüne bağlı olan SYDV ler işçi personel alacak.

Sizlere bu haberimizde İşin Olsa ekibi olarak ASHB personel alımı ilanları hakkında detayları aktaracağız.

İŞKUR İle TYP Personel Alımı Başvurusu Başladı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan işçi personel alımı ilanına göre Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Bakımı için personel alımı yapacak. Alımlar Ağrı Merkezdeki müdürlüğüe gerçekleştirilecek.

Bildiğiniz gibi İŞKUR TYP Personel alımı ilanlarına başvuruda bulunmak için,

  • İŞKUR işsiz kaydı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Emekli ve malul aylığı almıyor olmak,
  • Öğrenci olmamak,
  • Çalışma sonucu elde edilen hane gelirinin net asgari ücretin 1,5 katını aşmaması,

gibi nitelikler aranacak.

TYP İŞKUR Personel alımı ilanına başvuru için adayların " https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx " adresi üzerinden " 306521 " iş ilanı numarası ile başvurular en geç 24 Nisan 2022 tarihine kadar başvuru yapılacak.

SYDV Personel Alımı Başvuruları Alınıyor!

ASHB Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına personel alımı ilanları İŞKUR Kurum dışı ilanları kısmında yayımlanmış olup başvurular devam ediyor. Bu kapsamda alımlar,

  • Eskişehir Günyüzü SYDV 1 Yaşlı ve Evde Bakım personeli alalcak. Alımlar Bayan adaylardan yappılacak Başvurular en geç 27 Nisan 2022 tarihine kadar şahsen kuruma yapılacak.
  • Konya Seydişehir SYDV 1 kişilik kadro ile Büro Personeli alımı gerçekleştirecek. Alımlar belirsiz süreli çalışma şekli ile gerçekleştirilecek.

SYDV personel alımı ilanlarına başvuru için ise en az ilkokul mezunu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak gibi şartlar aranacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan kalkan
Hakan kalkan - 2 yıl Önce

Aştinin temizlik şirketinde 9sene çalıştım 2senede ıss temizlikte çalıştım temizlik işi varsa yaparım haber verin kira boynumu büküyor ne olur bana iş verin cam siliyorum temizlik makinesi kullanırım süpürge vs 05077383022

Osman güven
Osman güven - 2 yıl Önce

2019 da evim yandı 2019 dan bu yana işsizim tüp için baş vuruyorum ankara